Relacje

Premiera dwumiesięcznika „Logistics Manager”

26 października 2017

Z radością zawiadamiamy, że 24 października, podczas konferencji Transport & Logistics Manager Meeting w Warszawie, odbyła się premiera nowego dwumiesięcznika „Logistics Manager”.

W premierowym wydaniu można przeczytać m.in. artykuł prof. Wojciecha Piotrowicza z Uniwersytetu Oksfordzkiego o strategiach logistycznych dla mniejszych firm oraz teksty Beaty Elert, ekspertki w dziedzinie logistyki FMCG i doradcy w IN-Consulting, o logistyce w sprzedaży omnichannel i inteligentnych łańcuchach dostaw. Rebecca Keller z agencji Stratfor pisze o aktualnych problemach w logistyce morskiej, Ernest Frankowski z Deloitte – o zarządzaniu przez rewolucyjną technologię Blockchain a dr Mudassir Ahmed – o strategiach redukcji zapasów. W wydaniu nie zabrakło też najnowszych wiadomości ze świata logistyki, transportu i przemysłu oraz zapowiedzi najciekawszych wydarzeń w branży.

Prenumeratę czasopisma – w wersji papierowej, elektronicznej i mobilnej – można już zamawiać na naszej stronie internetowej.

„Logistics Manager” to trzeci branżowy tytuł w portfolio wydawnictwa Media4Business, obok dwumiesięczników „Transport Manager” i „Production Manager”.

AM

KONFERENCJA ONLINE: E-COMMERCE BOOM SPRAWDŹ