Zarządzanie

Grupa RAJA ogłasza podpisanie paneuropejskiego kontraktu z General Electric

25 marca 2019

Grupa RAJA podpisała paneuropejski kontrakt z General Electric Group, obejmujący wszystkie spółki General Electric, działające we wszystkich 18 krajach europejskich, w których działa Grupa RAJA.

Europejski lider w dystrybucji opakowań, materiałów eksploatacyjnych i sprzętu dla firm jest obecnie jednym z 3 największych dostawców dla GE w Europie. Kontrakt ten wpisuje się w strategię RAJA, polegającej na wspieraniu głównych klientów w optymalizacji ich zakupów na poziomie międzynarodowym.Ta trzyletnia umowa wzmacnia partnerstwo, które dwie wyżej wymienione grupy nawiązały już kilka lat temu. Od 1 czerwca 2018 roku, kontrakt zapewnia grupie GE dostęp do całej oferty firmy RAJA w Europie – ponad 10 000 produktów opakowaniowych i wyposażenia dla firm, z uwzględnieniem preferencyjnych warunków i korzystnych rozwiązań zakupowych dla e-biznesu.

Europejski zespół ds. Kluczowych Klientów firmy RAJA Group wraz z oddziałami lokalnymi, będzie koordynował wdrażanie tego partnerstwa, umożliwiając w ten sposób grupie GE wykorzystanie potencjału międzynarodowej grupy i zdolność reagowania lokalnej firmy. „Cieszymy się z podpisania globalnego kontraktu z General Electric. W ten sposób będziemy mogli przyczynić się do rozwoju działalności grupy GE, głównie poprzez zapewnienie rozwiązań, odpowiednich do jej potrzeb w skali europejskiej”, powiedziała Danièle Kapel-Marcovici, Prezes i Dyrektor Generalny Grupy RAJA.

źródło: www.rajapack.pl

KORONAWIRUS: Najistotniejsze informacje SPRAWDŹ