Magazyn

M4 REAL ESTATE wyłączny agent na wynajem

26 czerwca 2019

Firma M4 Real Estate została doradcą przy transakcjach krótkoterminowego najmu powierzchni magazynowych dla firmy JYSK w Polsce. M4 Real Estate będzie zarządzać transakcją zmierzającą do podpisania umowy najmu powierzchni magazynowej na okres krótkoterminowy czyli 6-8mcy w roku. Współpraca będzie odbywać się na zasadach wyłączności. Lokalizacja inwestycji znajduje się w Polsce centralnej, jest to ponad 30 000 m2 powierzchni magazynowej. Hala magazynowa posiada także część biurową i socjalną.

Głównym zadaniem M4 Real Estate będzie podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji wykorzystania powierzchni magazynowej będącej w posiadaniu firmy JYSK. M4 Real Estate będzie nie tylko poszukiwać potencjalnie zainteresowanych wynajmem sezonowym, ale i doradzać przy zawieraniu umów najmu czy re-negocjacji istniejących umów najmu.

Firma doradcza M4 REAL ESTATE specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży powierzchni magazynowych i produkcyjnych oraz sprzedaży gruntów przemysłowych na terenie Polski i Europy. Zespół osób w firmie M4 Reale Estate to profesjonaliści ze stażem ponad 20 letnim w zakresie rynku nieruchomości komercyjnych czego efektem jest współpraca z takimi firmami jak m.in: JYSK, Hutchinson, Carlsberg, Toshiba, Total czy Piast przy zrealizowanych projektach na ponad 300 000m kw. wynajętej powierzchni.

źrodło: www.m4.realestate.pl/