LOGISTICS MANAGER POLECA

Retail Challenge Poland 2020

Hotel Marriott, Warszawa, 11-12 września 2019 r.

Retail Challenge Poland 2020 to strategiczne forum liderów sektora, które odbędzie się w dniach 11-12 września 2019 w Warszawie. W programie aż 10 specjalistycznych sesji tematycznych, podczas których odpowiemy na wyzwania jakie stoją przed decydentami branży handlowej, m.in. marketerami, logistykami, HR-owcami. Formuła spotkania zakłada wspólną dla wszystkich uczestników sesję plenarną, a potem podział na dopasowane do potrzeb uczestników sesje równoległe.

Zobacz więcej

VI edycja Kongresu Bezpieczeństwa Żywności

Ptak Warsaw Expo, 12-14 września 2019 r.

Nowa, dwudniowa formuła Kongresu odbędzie się w dniach 11-12 września br. Pierwszy dzień w Hotelu Arche w Warszawie tradycyjnie w formie prezentacji firm, strefy networkingu oraz degustacji polskich alkoholi przy akompaniamencie zespołu muzycznego. Drugi dzień w Centrum Konferencyjnym PTAK w Nadarzynie w formie seminariów biznesowych oraz targów „Innovation & Inspiration” i Kosher Show PL.

Zobacz więcej

Logistic and Warehouse Trends

Łódź, 17 września 2019 r.

Zobacz więcej

XVI Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

Warszawa, 7-8 października 2019 r.

Zbliża się 16. edycja organizowanego przez „Puls Biznesu” Forum Polskich Menedżerów Logistyki „Polska Logistyka”. To coroczne, spotkanie zawsze organizowaliśmy pod najbardziej aktualnymi hasłami. Wspólnie omawialiśmy wyzwania związane z budowaniem pozycji polskiej logistyki, wejściem naszego kraju do UE czy spowolnieniem gospodarczym.

Zobacz więcej

The 3PL & Supply Chain Summit: Europe

Bruksela, 14-16 października 2019 r.

Doroczne spotkanie europejskich przedstawicieli kadry kierowniczej i ich odpowiedników w łańcuchu dostaw. Ponad 400 uczestników wyższych kadr zarządzających łańcuchem dostaw i logistyką uczestniczy w wydarzeniu co roku. Jeśli szukasz jednego istotnego, przełomowego spotkania biznesowego, to Europejskie Forum CSCO zapewni Twojemu przedsiębiorstwu prawdziwie globalną perspektywę na dalszy rozwój.

Zobacz więcej

Forum Pharma Planet 360

Warszawa, 15-16 października 2019 r.

Konferencja dedykowana jest decydentom logistyki firm farmaceutycznych. Spotkanie rozpoczyna sesja plenarna, podczas której wystąpi m.in. Minister Zdrowia Łukasz Szumowski oraz prezesi największych firm farmaceutycznych w Polsce. Ponad siedemdziesięciu prelegentów wyznaczy kierunek rozwoju sektora. W czasie dwóch dni intensywnych spotkań omówione zostaną między innymi takie zagadnienia jak: wpływ serializacji na rynek farmaceutyczny, elastyczność strategii transportowej vs konkurencyjność rynkowa firmy farmaceutycznej, warunki efektywnego dialogu w supply chain, automatyzacja w supply chain i dystrybucji – jak cyfryzacja procesów wpływa na wzrost efektywności zarządzania supply chain oraz ludzie na magazynach i w supply chain – jak ich rekrutować, rozwijać i motywować.

Zobacz więcej

3 PL Value Creation North America Summit 2019

Embassy Suites Downtown Chicago Magnificent Mile, Stany Zjednoczone, 16-18 października 2019 r.

W dniach 16-18 października firma Armstrong & Associates organizuje szósty doroczny zlot 3PL Value Creation w Chicago w stanie Illinois. Szczyt 3PL Value Creation Summit to wydarzenie strategiczne, w ramach którego dyrektorzy operacyjni, inwestorzy i innowatorzy technologiczni zbierają się, aby ocenić przyszłość rynku logistycznego i zbadać strategie tworzenia wartości w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej.

Zobacz więcej

Wconnecta 2019

Barcelona, 18 października 2019 r.

Wconnecta stała się ważnym wydarzeniem dla profesjonalistów z sektora transportowego w Europie. Celem spotkania jest znalezienie zaufanych partnerów i generowanie nowych możliwości biznesowych. Jest to doskonała okazja na poznanie się i nawiązanie współpracy z europejskimi firmami, których rzetelność gwarantuje system QAP (Quality Assurance Policy). Sukces Wconnecta tkwi w możliwości zebrania maksymalnej liczby kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować stałą współpracą.

Zobacz więcej

TAROPAK – MIĘDZYNARODOWE TARGI TECHNIKI PAKOWANIA I ETYKIETOWANIA

MTP Poznań, 30 września – 3 października 2019 R.

TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań. Od szklanych przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Każda edycja wydarzenia to ponad setka nowości mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, gdzie wykorzystywane są opakowania oraz rozwiązania związane z etykietowaniem.

Zobacz więcej

PROCON/POLZAK 2019

Warszawa, Hotel Marriott, 21-22 października 2019

PROCON/POLZAK to: - Dopracowana agenda – wystąpienia i prezentacje najlepszych prelegentów z ubiegłych lat - Dobre praktyki w zakupach – efektywne narzędzia i innowacyjne podejście - Networking – prawie 500 uczestników z wyższej kadry zarządzającej zakupami - Cenny benchmarking – porównaj strategię zarządzania zakupami w Twojej organizacji z rozwiązaniami skutecznie wdrożonymi w innych firmach - Stoliki Tematyczne – nowoczesna forma dyskusji z udziałem innych praktyków branżowych i ekspertów

Zobacz więcej

TRANSLOGISTICA POLAND - VII MIĘDZYNARODOWE TARGI TRANSPORTU I LOGISTYKI

Expo XXI, Warszawa 5-7 Listopada 2019 R.

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób związanych z transportem, spedycją i logistyką oraz dla producentów i dystrybutorów wszelkiego rodzaju, a więc przedsiębiorstw korzystających lub poszukujących usług TSL.

Zobacz więcej

Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow

Centrum EXPO XXI, 20-21 listopada 2019 r.

Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to coroczna, największa impreza o charakterze b2b dla sektora retail w Polsce. Najbliższa dziesiąta edycja odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2019 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI w halach nr 1 i nr 3.

Zobacz więcej

Logistics Manager Meeting

Poznań, 26 listopada 2019 r.

Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw

Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62 Nadarzyn, 3-5 marca 2020 r.

Międzynarodowe Targi IntraLog Poland to nowe targi biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, nowym technologiom w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu w magazynie. Targi umożliwią profesjonalistom zajmującym się intralogistyką na zapoznanie się z nowościami rynkowymi ułatwiającymi zarządzanie powierzchnią magazynową.

Zobacz więcej

Zrobotyzowany.pl

Najnowocześniejszy portal internetowy poświęcony branży metalowe

Portal stanowi źródło codziennej informacji z branży metalowej jak i innych gałęzi przemysłu. Jest to miejsce gdzie znajduje się katalog firm, produktów, informacji, ciekawostek z branży, przedstawionych w obszerny i rzetelny sposób. Właśnie dlatego warto tu być, www.zrobotyzowany.pl umożliwia Twojej firmie dotarcie do szerokiego grona Twoich nowych klientów. Portal Zrobotyzowany.pl jest przeznaczony dla przedsiębiorców do kontaktów B2B.

Zobacz więcej