LOGISTICS MANAGER POLECA

IV MIĘDZYNARODOWE TARGI TRANSPORTU, SPEDYCJI I LOGISTYKI

PTAK WARSAW EXPO, WARSZAWA, 3 - 5 MARCA 2021 r.

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych pojazdów, technologii i usług związanych z transportem, logistyką i magazynowaniem. Targi branży transportu i logistyki ze szczególnym wyróżnieniem sektorów ciągników i naczep, pojazdów użytkowych, operatorów logistycznych, magazynu i części. Wydarzenie skierowane jest do firm chcących pokazać swoje najnowsze produkty, zorientować się w innowacjach zachodzących na rynku transportowym i nawiązać relacje B2B.

Zobacz więcej

XVIII INTERNATIONAL TRADE FAIR FOR INTRALOGISTICS SOLUTIONS AND PROCESS MANAGEMENT

STUTTGART TRADE FAIR CENTRE, NIEMCY, 9-11 MARCA 2021 r.

Zobacz więcej

XIX Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia, Sosnowiec, 14-15 kwietnia 2021 r.

Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX to wydarzenie, którego celem jest prezentacja najnowszych technologii i rozwiązań z zakresu zarówno logistyki, jak i magazynowania. Jego odbiorcami są przede wszystkim właściciele firm logistycznych, przedstawiciele sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i magazynowymi, przedstawiciele sektora publicznego, a także inwestorzy oraz deweloperzy powierzchni magazynowych.

Zobacz więcej

IV TARGI CHŁODNICZYCH ŁAŃCUCHOW DOSTAW I LOGISTYKI W TEMPERATURZE KONTROLOWANEJ

EXPO XXI, WARSZAWA, 20 -22 kwietnia 2021 r.

ColdChain Poland to pierwsza w Polsce platforma biznesowa łącząca profesjonalistów, którzy zlecają lub zarządzają chłodniczymi łańcuchami dostaw oraz przedsiębiorstw, które produkują na potrzeby tej branży, ze specjalistami zawodowo związanymi z następującymi sektorami: - żywność i napoje (świeże, chłodzone, mrożone, ryby i owoce morza, mięso i nabiał, owoce i warzywa, etc.) - przemysł farmaceutyczny i medyczny - przemysł chemiczny, towary niebezpieczne (ADR / RID / ADN)

Zobacz więcej

XV Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań 8 - 11 czerwca 2021 r.

MODERNLOG organizowany w towarzystwie ITM Industry Europe, będących największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w tej części Europy, które co roku przyciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających z różnych zakątków świata, daje gwarancję prezentacji produktów i możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie. Współistnienie obu wydarzeń, w jednym czasie i miejscu stworzy ponadto niepowtarzalną platformę do: wymiany wiedzy, prezentowania innowacyjnych produktów, a także prekursorskich rozwiązań.

Zobacz więcej

II Konferencja Specjalistów Logistyki

HOTEL LORD, Warszawa, Wiosna 2021 r.

Logistyka wraz z rynkiem nieruchomości magazynowych, to branże skupiające ludzi tak pochłoniętych swoją pracą, że zazwyczaj trudno jest im się spotkać. Dlatego ważna jest Twoja obecność na każdej z edycji Konferencji - jednego z najważniejszych w Polsce spotkań ludzi, związanych z logistyką i nieruchomościami magazynowymi. Dynamiczny rozwój branży przekłada się na potrzebę szybkiego podnoszenia poziomu usług i kwalifikacji, więc spotkanie praktyków podczas Konferencji Specjalistów Logistyki to punkt obowiązkowy dla nas wszystkich. Networking, program merytoryczny przygotowany jest z myślą o przedstawicielach korporacji i polskich firmach lokalnych, a w szczególności kierowany jest do: - zarządów i osób decyzyjnych, - specjalistów logistyki, - działów utrzymania ruchu, - działów zakupu, - inwestorów.

Zobacz więcej

ITM INDUSTRY EUROPE

31 sierpnia - 3 września 2021 r., Poznań, MTP

„Przemysł Ery Cyfrowej” – to hasło przewodnie kolejnej edycji targów ITM INDUSTRY EUROPE, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 3-6 listopada 2020 r. ITM INDUSTRY EUROPE to wiodące w kraju targi kompleksowo prezentujące ofertę polskiego i światowego przemysłu, którego produkty i usługi zgodne są z ideą Przemysłu 4.0. To kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, bogaty program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że czerwcowe targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu dla firm poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

Zobacz więcej

TransLogistica Poland VIII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki

EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa, 3-5 listopada 2021

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób związanych z transportem, spedycją i logistyką oraz dla producentów i dystrybutorów wszelkiego rodzaju, a więc przedsiębiorstw korzystających lub poszukujących usług TSL.

Zobacz więcej

Zrobotyzowany.pl - Przemysł Zrobotyzowany

Portal poświęcony robotyzacji, automatyzacji oraz cyfryzacji przemysłu

Zrobotyzowany.pl to innowacyjny portal poświęcony zagadnieniom robotyzacji, automatyzacji i cyfryzacji przemysłu. Dedykowany jest specjalistom z branży automatyki przemysłowej i robotyki poszukującym informacji o dostawcach, produktach oraz usługach. Serwis skupia wiedzę techniczną, informacje z branży, nowości produktowe oraz śledzi trendy i innowacje technologiczne. Portal umożliwia Twojej firmie dotarcie do szerokiego grona nowych klientów, www.zrobotyzowany.pl jest przeznaczony dla przedsiębiorców do kontaktów B2B. Dołącz do grupy zadowolonych klientów!

Zobacz więcej

Staleo.pl - Stale o Przemyśle

Innowacyjny portal poświęcony szeroko pojętej branży metalowej

Staleo.pl to najnowocześniejszy portal poświęcony szeroko pojętej branży maszynowej, metalowej, obróbczej i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Serwis jest źródłem codziennej informacji z branży metalowej, jak i innych gałęzi przemysłu. Jest to miejsce gdzie znajduje się branżowy katalog firm, ogłoszenia maszyn, produktów, pracy dla fachowców, informacji, ciekawostek z branży, przedstawionych w obszerny i rzetelny sposób. Portal umożliwia Twojej firmie dotarcie do szerokiego grona nowych klientów, www.staleo.pl jest przeznaczony dla przedsiębiorców do kontaktów B2B. Dołącz do grupy zadowolonych klientów!

Zobacz więcej

Logistyka po prostu

Dla tych co chcą dostosować łańcuch dostaw do potrzeb biznesu

Logistykapoprostu.pl to blog ekspercki, który prowadzi Adam Sobolewski. Blog poświęcony jest zagadnieniom związanym z tworzeniem i optymalizacją logistyki oraz łańcucha dostaw. Dedykowany jest managerom i właścicielom firm, którzy chcą dostosować swoją organizację do rosnących potrzeb biznesu. Stanowi źródło wiedzy o tym jak planować zaopatrzenie, optymalizować poziom zapasów, zorganizować pracę magazynu lub wybrać operatora logistycznego. Autor dzieli się również swoim doświadczeniem z wdrażania systemów informatycznych na potrzeby łańcucha dostaw. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych Czytelników i Klientów.

Zobacz więcej