LOGISTICS MANAGER POLECA

Konferencja i Konkurs CloudNine

Warszawa, 27 listopada 2020 r.

CloudNine to prestiżowa inicjatywa Polskiego Stowarzyszenia Menadżerów Logistyki i Zakupów, tworzona przez trzy środowiska: biznesowe, akademickie oraz studenckie. Wydarzenie skierowane jest do najlepszych studentów kierunków związanych z logistyką, łańcuchem dostaw, przemysłem 4.0, informatyką, automatyzacją i technologią. Konferencja odbędzie się w formie live streamingu z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji. CloudNine ma na celu identyfikowanie i eksponowanie w środowisku biznesowym autorów najciekawszych: prac dyplomowych oraz rozwiązań business game. CloudNine to unikatowa platforma dla przedstawicieli biznesu, dająca wiele możliwości, takich jak między innymi: • poznanie młodych talentów, • pozyskanie odmiennego spojrzenia na strategiczne zagadnienia biznesowe, • poznanie praktycznego podejścia studentów do realnych problemów przedsiębiorstw, • pozyskanie nowych, utalentowanych i zaangażowanych pracowników.

Zobacz więcej

IV MIĘDZYNARODOWE TARGI TRANSPORTU, SPEDYCJI I LOGISTYKI

PTAK WARSAW EXPO, WARSZAWA, 3 - 5 MARCA 2021 r.

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych pojazdów, technologii i usług związanych z transportem, logistyką i magazynowaniem. Targi branży transportu i logistyki ze szczególnym wyróżnieniem sektorów ciągników i naczep, pojazdów użytkowych, operatorów logistycznych, magazynu i części. Wydarzenie skierowane jest do firm chcących pokazać swoje najnowsze produkty, zorientować się w innowacjach zachodzących na rynku transportowym i nawiązać relacje B2B.

Zobacz więcej

XVIII INTERNATIONAL TRADE FAIR FOR INTRALOGISTICS SOLUTIONS AND PROCESS MANAGEMENT

STUTTGART TRADE FAIR CENTRE, NIEMCY, 9-11 MARCA 2021 r.

Zobacz więcej

XIX Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia, Sosnowiec, 14-15 kwietnia 2021 r.

Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX to wydarzenie, którego celem jest prezentacja najnowszych technologii i rozwiązań z zakresu zarówno logistyki, jak i magazynowania. Jego odbiorcami są przede wszystkim właściciele firm logistycznych, przedstawiciele sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i magazynowymi, przedstawiciele sektora publicznego, a także inwestorzy oraz deweloperzy powierzchni magazynowych.

Zobacz więcej

IV TARGI CHŁODNICZYCH ŁAŃCUCHOW DOSTAW I LOGISTYKI W TEMPERATURZE KONTROLOWANEJ

EXPO XXI, WARSZAWA, 20 -22 kwietnia 2021 r.

ColdChain Poland to pierwsza w Polsce platforma biznesowa łącząca profesjonalistów, którzy zlecają lub zarządzają chłodniczymi łańcuchami dostaw oraz przedsiębiorstw, które produkują na potrzeby tej branży, ze specjalistami zawodowo związanymi z następującymi sektorami: - żywność i napoje (świeże, chłodzone, mrożone, ryby i owoce morza, mięso i nabiał, owoce i warzywa, etc.) - przemysł farmaceutyczny i medyczny - przemysł chemiczny, towary niebezpieczne (ADR / RID / ADN)

Zobacz więcej

XV Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań 8 - 11 czerwca 2021 r.

MODERNLOG organizowany w towarzystwie ITM Industry Europe, będących największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w tej części Europy, które co roku przyciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających z różnych zakątków świata, daje gwarancję prezentacji produktów i możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie. Współistnienie obu wydarzeń, w jednym czasie i miejscu stworzy ponadto niepowtarzalną platformę do: wymiany wiedzy, prezentowania innowacyjnych produktów, a także prekursorskich rozwiązań.

Zobacz więcej

II Konferencja Specjalistów Logistyki

HOTEL LORD, Warszawa, Wiosna 2021 r.

Logistyka wraz z rynkiem nieruchomości magazynowych, to branże skupiające ludzi tak pochłoniętych swoją pracą, że zazwyczaj trudno jest im się spotkać. Dlatego ważna jest Twoja obecność na każdej z edycji Konferencji - jednego z najważniejszych w Polsce spotkań ludzi, związanych z logistyką i nieruchomościami magazynowymi. Dynamiczny rozwój branży przekłada się na potrzebę szybkiego podnoszenia poziomu usług i kwalifikacji, więc spotkanie praktyków podczas Konferencji Specjalistów Logistyki to punkt obowiązkowy dla nas wszystkich. Networking, program merytoryczny przygotowany jest z myślą o przedstawicielach korporacji i polskich firmach lokalnych, a w szczególności kierowany jest do: - zarządów i osób decyzyjnych, - specjalistów logistyki, - działów utrzymania ruchu, - działów zakupu, - inwestorów.

Zobacz więcej

TransLogistica Poland VIII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki

EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa, 3-5 listopada 2021

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób związanych z transportem, spedycją i logistyką oraz dla producentów i dystrybutorów wszelkiego rodzaju, a więc przedsiębiorstw korzystających lub poszukujących usług TSL.

Zobacz więcej

Zrobotyzowany.pl - Przemysł Zrobotyzowany

Portal poświęcony robotyzacji, automatyzacji oraz cyfryzacji przemysłu

Zrobotyzowany.pl to innowacyjny portal poświęcony zagadnieniom robotyzacji, automatyzacji i cyfryzacji przemysłu. Dedykowany jest specjalistom z branży automatyki przemysłowej i robotyki poszukującym informacji o dostawcach, produktach oraz usługach. Serwis skupia wiedzę techniczną, informacje z branży, nowości produktowe oraz śledzi trendy i innowacje technologiczne. Portal umożliwia Twojej firmie dotarcie do szerokiego grona nowych klientów, www.zrobotyzowany.pl jest przeznaczony dla przedsiębiorców do kontaktów B2B. Dołącz do grupy zadowolonych klientów!

Zobacz więcej

Staleo.pl - Stale o Przemyśle

Innowacyjny portal poświęcony szeroko pojętej branży metalowej

Staleo.pl to najnowocześniejszy portal poświęcony szeroko pojętej branży maszynowej, metalowej, obróbczej i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Serwis jest źródłem codziennej informacji z branży metalowej, jak i innych gałęzi przemysłu. Jest to miejsce gdzie znajduje się branżowy katalog firm, ogłoszenia maszyn, produktów, pracy dla fachowców, informacji, ciekawostek z branży, przedstawionych w obszerny i rzetelny sposób. Portal umożliwia Twojej firmie dotarcie do szerokiego grona nowych klientów, www.staleo.pl jest przeznaczony dla przedsiębiorców do kontaktów B2B. Dołącz do grupy zadowolonych klientów!

Zobacz więcej