LOGISTICS MANAGER POLECA

XVI Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

Warszawa, 7-8 października 2019 r.

Zbliża się 16. edycja organizowanego przez „Puls Biznesu” Forum Polskich Menedżerów Logistyki „Polska Logistyka”. To coroczne, spotkanie zawsze organizowaliśmy pod najbardziej aktualnymi hasłami. Wspólnie omawialiśmy wyzwania związane z budowaniem pozycji polskiej logistyki, wejściem naszego kraju do UE czy spowolnieniem gospodarczym.

Zobacz więcej

III edycja TSLA EXPO Rzeszów 2019 | KONGRES TSLA EXPO | Międzynarodowa giełda kooperacyjna – spotkania B2B |

G2A ARENA Rzeszów, 10 października 2019 r.

Debaty poświęcone branży motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej, a do tego premiery aut i motocykli, a nawet przejażdżki największym monster truckiem na świecie – III edycja TSLA EXPO Rzeszów 2019, która odbędzie się w dniach 10-12 października, przyciągnie do G2A Arena w Jasionce tysiące osób. Wśród specjalnych gości jest Iwona Blecharczyk – najsłynniejsza polska Trucking Girl. Trzy dni potrwa III edycja TSLA EXPO Rzeszów 2019. To największe wydarzenie branży automotive i TSL na Podkarpaciu, które w tym roku rozpocznie się 10 października kongresem, obejmującym dwa bloki tematyczne: Automotive oraz Transport i logistyka.

Zobacz więcej

The 3PL & Supply Chain Summit: Europe

Bruksela, 14-16 października 2019 r.

Doroczne spotkanie europejskich przedstawicieli kadry kierowniczej i ich odpowiedników w łańcuchu dostaw. Ponad 400 uczestników wyższych kadr zarządzających łańcuchem dostaw i logistyką uczestniczy w wydarzeniu co roku. Jeśli szukasz jednego istotnego, przełomowego spotkania biznesowego, to Europejskie Forum CSCO zapewni Twojemu przedsiębiorstwu prawdziwie globalną perspektywę na dalszy rozwój.

Zobacz więcej

Forum Pharma Planet 360

Warszawa, 15-16 października 2019 r.

Konferencja dedykowana jest decydentom logistyki firm farmaceutycznych. Spotkanie rozpoczyna sesja plenarna, podczas której wystąpi m.in. Minister Zdrowia Łukasz Szumowski oraz prezesi największych firm farmaceutycznych w Polsce. Ponad siedemdziesięciu prelegentów wyznaczy kierunek rozwoju sektora. W czasie dwóch dni intensywnych spotkań omówione zostaną między innymi takie zagadnienia jak: wpływ serializacji na rynek farmaceutyczny, elastyczność strategii transportowej vs konkurencyjność rynkowa firmy farmaceutycznej, warunki efektywnego dialogu w supply chain, automatyzacja w supply chain i dystrybucji – jak cyfryzacja procesów wpływa na wzrost efektywności zarządzania supply chain oraz ludzie na magazynach i w supply chain – jak ich rekrutować, rozwijać i motywować.

Zobacz więcej

3 PL Value Creation North America Summit 2019

Embassy Suites Downtown Chicago Magnificent Mile, Stany Zjednoczone, 16-18 października 2019 r.

W dniach 16-18 października firma Armstrong & Associates organizuje szósty doroczny zlot 3PL Value Creation w Chicago w stanie Illinois. Szczyt 3PL Value Creation Summit to wydarzenie strategiczne, w ramach którego dyrektorzy operacyjni, inwestorzy i innowatorzy technologiczni zbierają się, aby ocenić przyszłość rynku logistycznego i zbadać strategie tworzenia wartości w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej.

Zobacz więcej

Wconnecta 2019

Barcelona, 18 października 2019 r.

Wconnecta stała się ważnym wydarzeniem dla profesjonalistów z sektora transportowego w Europie. Celem spotkania jest znalezienie zaufanych partnerów i generowanie nowych możliwości biznesowych. Jest to doskonała okazja na poznanie się i nawiązanie współpracy z europejskimi firmami, których rzetelność gwarantuje system QAP (Quality Assurance Policy). Sukces Wconnecta tkwi w możliwości zebrania maksymalnej liczby kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować stałą współpracą.

Zobacz więcej

PROCON/POLZAK 2019

Warszawa, Hotel Marriott, 21-22 października 2019

PROCON/POLZAK to: - Dopracowana agenda – wystąpienia i prezentacje najlepszych prelegentów z ubiegłych lat - Dobre praktyki w zakupach – efektywne narzędzia i innowacyjne podejście - Networking – prawie 500 uczestników z wyższej kadry zarządzającej zakupami - Cenny benchmarking – porównaj strategię zarządzania zakupami w Twojej organizacji z rozwiązaniami skutecznie wdrożonymi w innych firmach - Stoliki Tematyczne – nowoczesna forma dyskusji z udziałem innych praktyków branżowych i ekspertów

Zobacz więcej

TRANSLOGISTICA POLAND - VII MIĘDZYNARODOWE TARGI TRANSPORTU I LOGISTYKI

Expo XXI, Warszawa 5-7 Listopada 2019 R.

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób związanych z transportem, spedycją i logistyką oraz dla producentów i dystrybutorów wszelkiego rodzaju, a więc przedsiębiorstw korzystających lub poszukujących usług TSL.

Zobacz więcej

Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow

Centrum EXPO XXI, 20-21 listopada 2019 r.

Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to coroczna, największa impreza o charakterze b2b dla sektora retail w Polsce. Najbliższa dziesiąta edycja odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2019 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI w halach nr 1 i nr 3.

Zobacz więcej

Logistics Manager Meeting

Poznań, 26 listopada 2019 r.

New Retail Logistics Era - Codziennie słyszymy, że świat się zmienia, następuje technologiczna transformacja, to co obowiązywało wczoraj, dziś ewoluuje. Jak jest w rzeczywistości? Czy e-commerce to już podstawowa gałąź handlu? Czy do paczkomatów, dostaw w tym samym dniu, śledzenia w czasie rzeczywistym dołączą kolejne narzędzia, które ułatwią i zachęcą do zakupów w Internecie? A może nadeszła już era new retail, łączenia technologii off-line i on-line, które nadadzą nowy wymiar decyzjom jakie klienci podejmują w czasie stacjonarnych zakupów? Co oprócz technologii wpłynie na rozwój decyzji zakupowych konsumentów – naszym zdaniem logistyka, jej elastyczność, szybkość reakcji na zmiany, poszanowanie dla środowiska naturalnego i zdolność sprostania odpowiedniego wykorzystania zasobów ludzkich i synergii z nowymi technologiami. Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co czeka logistykę w erze e-commerce i new retail przyjedź na Logistics Manager Meetings 26 listopada w Poznaniu.

Zobacz więcej

Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw

Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62 Nadarzyn, 3-5 marca 2020 r.

Międzynarodowe Targi IntraLog Poland to nowe targi biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, nowym technologiom w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu w magazynie. Targi umożliwią profesjonalistom zajmującym się intralogistyką na zapoznanie się z nowościami rynkowymi ułatwiającymi zarządzanie powierzchnią magazynową.

Zobacz więcej

Zrobotyzowany.pl

Najnowocześniejszy portal internetowy poświęcony branży metalowe

Portal stanowi źródło codziennej informacji z branży metalowej jak i innych gałęzi przemysłu. Jest to miejsce gdzie znajduje się katalog firm, produktów, informacji, ciekawostek z branży, przedstawionych w obszerny i rzetelny sposób. Właśnie dlatego warto tu być, www.zrobotyzowany.pl umożliwia Twojej firmie dotarcie do szerokiego grona Twoich nowych klientów. Portal Zrobotyzowany.pl jest przeznaczony dla przedsiębiorców do kontaktów B2B.

Zobacz więcej