LOGISTICS MANAGER POLECA

Transport Manager Meetings

8 września 2020 r. - Poznań
27 października 2020 r. - Wrocław
10 grudnia 2020 r. - Gdańsk

Production Manager Meetings

8 września 2020 r. - Grzymysławice k. Wrześni
23-24 września 2020 r. - Katowice
29 października 2020 r. - Poznań
26 listopada 2020 r. - Warszawa

XIX Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia, Sosnowiec, 9 września 2020 r.

Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX to wydarzenie, którego celem jest prezentacja najnowszych technologii i rozwiązań z zakresu zarówno logistyki, jak i magazynowania. Jego odbiorcami są przede wszystkim właściciele firm logistycznych, przedstawiciele sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i magazynowymi, przedstawiciele sektora publicznego, a także inwestorzy oraz deweloperzy powierzchni magazynowych.

Zobacz więcej

XII EDYCJA POLAND & CEE RETAIL SUMMIT

CENTRUM TARGOWO-KONFERENCYJNE GLOBAL EXPO, WARSZAWA, 17-18 WRZEŚNIA 2020 r.

Forum odbędzie się 17-18 września 2020 w Warszawie i będzie obfitować w nowości, które ułatwią nawiązanie relacji z najważniejszymi sieciami handlowymi oraz producentami. Będą one także źródłem inspiracji i pomysłów na rozwój firmy z doświadczeń liderów. Pozwolą również poznać handel przyszłości oraz najnowsze technologiczne rozwiązania.

Zobacz więcej

National Sales Congress 2020

PGE Narodowy, 24 września 2020 r.

Sprzedaż wymaga zaangażowania oraz wiedzy z obszarów zarówno kompetencji miękkich, jak i twardych. Prężnie rozwijające się firmy nieustannie usprawniają swoją pracę poprzez stosowanie rozwiązań, które wpływają na skuteczność działań sprzedażowych. Wychodząc naprzeciw mniejszym i średnim przedsiębiorstwom oraz każdemu, kto pragnie się rozwijać się w sprzedaży stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju kongres łączący najważniejsze filary skutecznej sprzedaży. Inspiracja i techniki sprzedaży, psychologia sprzedaży i mistrzostwa oraz wiedza płynąca z praktyki i doświadczenia naszych prelegentów to połączenie, które sprawia, że nasz kongres jest właśnie tym, co pozytywne przełoży się na Państwa sprzedaż i sukces zawodowy. Udział w Kongresie potwierdzany certyfikatem sygnowanym przez naszych Partnerów: Koźmiński Executive Business School oraz Kirov Strategic Negotiatiors

Zobacz więcej

II Konferencja Specjalistów Logistyki

HOTEL LORD, Warszawa, 27 października 2020 r.

Logistyka wraz z rynkiem nieruchomości magazynowych, to branże skupiające ludzi tak pochłoniętych swoją pracą, że zazwyczaj trudno jest im się spotkać. Dlatego ważna jest Twoja obecność na każdej z edycji Konferencji - jednego z najważniejszych w Polsce spotkań ludzi, związanych z logistyką i nieruchomościami magazynowymi. Dynamiczny rozwój branży przekłada się na potrzebę szybkiego podnoszenia poziomu usług i kwalifikacji, więc spotkanie praktyków podczas Konferencji Specjalistów Logistyki to punkt obowiązkowy dla nas wszystkich. Networking, program merytoryczny przygotowany jest z myślą o przedstawicielach korporacji i polskich firmach lokalnych, a w szczególności kierowany jest do: - zarządów i osób decyzyjnych, - specjalistów logistyki, - działów utrzymania ruchu, - działów zakupu, - inwestorów.

Zobacz więcej

TransLogistica Poland VIII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki

EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa, 3-5 listopada 2020

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób związanych z transportem, spedycją i logistyką oraz dla producentów i dystrybutorów wszelkiego rodzaju, a więc przedsiębiorstw korzystających lub poszukujących usług TSL.

Zobacz więcej

XV Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań 3-6 listopada 2020 r.

MODERNLOG organizowany w towarzystwie ITM Industry Europe, będących największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w tej części Europy, które co roku przyciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających z różnych zakątków świata, daje gwarancję prezentacji produktów i możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie. Współistnienie obu wydarzeń, w jednym czasie i miejscu stworzy ponadto niepowtarzalną platformę do: wymiany wiedzy, prezentowania innowacyjnych produktów, a także prekursorskich rozwiązań.

Zobacz więcej

Konferencja i Konkurs CloudNine

Warszawa, 27 listopada 2020 r.

CloudNine to prestiżowa inicjatywa Polskiego Stowarzyszenia Menadżerów Logistyki i Zakupów, tworzona przez trzy środowiska: biznesowe, akademickie oraz studenckie. Wydarzenie skierowane jest do najlepszych studentów kierunków związanych z logistyką, łańcuchem dostaw, przemysłem 4.0, informatyką, automatyzacją i technologią. Konferencja odbędzie się w formie live streamingu z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji. CloudNine ma na celu identyfikowanie i eksponowanie w środowisku biznesowym autorów najciekawszych: prac dyplomowych oraz rozwiązań business game. CloudNine to unikatowa platforma dla przedstawicieli biznesu, dająca wiele możliwości, takich jak między innymi: • poznanie młodych talentów, • pozyskanie odmiennego spojrzenia na strategiczne zagadnienia biznesowe, • poznanie praktycznego podejścia studentów do realnych problemów przedsiębiorstw, • pozyskanie nowych, utalentowanych i zaangażowanych pracowników.

Zobacz więcej

Sopockie Warsztaty Logistyczne - VII Edycja

Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie , 19-20 listopada 2020 roku

Konferencja jest coroczną inicjatywą Naukowego Koła Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego, która na trwałe wpisała się już w kalendarz studenckich ogólnopolskich wydarzeń logistycznych, zyskując uznanie zarówno wśród studentów akademickich ośrodków logistycznych z całej Polski, jak również przedstawicieli praktyki gospodarczej. Ubiegła edycja konferencji zgromadziła ponad 200 uczestników. Jej zasadniczym celem jest promocja logistyki, a także wzbogacanie efektów uczenia się osiąganych przez studentów podczas zajęć na Uniwersytecie o aspekty praktyczne związane z zastosowaniem logistyki w gospodarce. Stąd też, pierwszego dnia konferencji odbędzie się szereg warsztatów prowadzonych przez przedstawicieli świata praktyki. Tematyka warsztatów jest bardzo szeroka, dotyczy szeroko rozumianej logistyki, od logistyki jako procesu wspierającego działalność produkcyjną, przez funkcjonowanie przedsiębiorstw świadczących usługi logistyczne, aż do przedsiębiorstw oferujących oprogramowanie informatyczne wspierające procesy logistyczne. Drugiego dnia studenci odwiedzą wybrane przedsiębiorstwa w ramach wizyt studyjnych.

Zobacz więcej

IV MIĘDZYNARODOWE TARGI TRANSPORTU, SPEDYCJI I LOGISTYKI

PTAK WARSAW EXPO, WARSZAWA, 3 - 5 MARCA 2021 r.

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych pojazdów, technologii i usług związanych z transportem, logistyką i magazynowaniem. Targi branży transportu i logistyki ze szczególnym wyróżnieniem sektorów ciągników i naczep, pojazdów użytkowych, operatorów logistycznych, magazynu i części. Wydarzenie skierowane jest do firm chcących pokazać swoje najnowsze produkty, zorientować się w innowacjach zachodzących na rynku transportowym i nawiązać relacje B2B.

Zobacz więcej

IV TARGI CHŁODNICZYCH ŁAŃCUCHOW DOSTAW I LOGISTYKI W TEMPERATURZE KONTROLOWANEJ

EXPO XXI, WARSZAWA, 20 -22 kwietnia 2021 r.

ColdChain Poland to pierwsza w Polsce platforma biznesowa łącząca profesjonalistów, którzy zlecają lub zarządzają chłodniczymi łańcuchami dostaw oraz przedsiębiorstw, które produkują na potrzeby tej branży, ze specjalistami zawodowo związanymi z następującymi sektorami: - żywność i napoje (świeże, chłodzone, mrożone, ryby i owoce morza, mięso i nabiał, owoce i warzywa, etc.) - przemysł farmaceutyczny i medyczny - przemysł chemiczny, towary niebezpieczne (ADR / RID / ADN)

Zobacz więcej

XVIII INTERNATIONAL TRADE FAIR FOR INTRALOGISTICS SOLUTIONS AND PROCESS MANAGEMENT

STUTTGART TRADE FAIR CENTRE, NIEMCY, 9-11 MARCA 2021 r.

Zobacz więcej

Zrobotyzowany.pl - Przemysł Zrobotyzowany

Portal poświęcony robotyzacji, automatyzacji oraz cyfryzacji przemysłu

Zrobotyzowany.pl to innowacyjny portal poświęcony zagadnieniom robotyzacji, automatyzacji i cyfryzacji przemysłu. Dedykowany jest specjalistom z branży automatyki przemysłowej i robotyki poszukującym informacji o dostawcach, produktach oraz usługach. Serwis skupia wiedzę techniczną, informacje z branży, nowości produktowe oraz śledzi trendy i innowacje technologiczne. Portal umożliwia Twojej firmie dotarcie do szerokiego grona nowych klientów, www.zrobotyzowany.pl jest przeznaczony dla przedsiębiorców do kontaktów B2B. Dołącz do grupy zadowolonych klientów!

Zobacz więcej

Staleo.pl - Stale o Przemyśle

Innowacyjny portal poświęcony szeroko pojętej branży metalowej

Staleo.pl to najnowocześniejszy portal poświęcony szeroko pojętej branży maszynowej, metalowej, obróbczej i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Serwis jest źródłem codziennej informacji z branży metalowej, jak i innych gałęzi przemysłu. Jest to miejsce gdzie znajduje się branżowy katalog firm, ogłoszenia maszyn, produktów, pracy dla fachowców, informacji, ciekawostek z branży, przedstawionych w obszerny i rzetelny sposób. Portal umożliwia Twojej firmie dotarcie do szerokiego grona nowych klientów, www.staleo.pl jest przeznaczony dla przedsiębiorców do kontaktów B2B. Dołącz do grupy zadowolonych klientów!

Zobacz więcej