Zarządzanie

frameLOGIC przejmuje GPS-LOG i umacnia swoją pozycję na krajowym rynku

16 listopada 2017

frameLOGIC, czołowy dostawca kompleksowych rozwiązań telematycznych, ogłosił przejęcie lokalnej konkurencji GPS-LOG. W wyniku transakcji, frameLOGIC pozyskał kilkuset nowych klientów oraz wkomponował cały zespół pracowników GPS-LOG w swoje struktury. Szczegóły transakcji nie zostały ujawnione.

frameLOGIC kontynuuje swoją misję dynamicznego wzrostu i umacniania pozycji na krajowym rynku. Po szeregu dużych kontraktów w pierwszej połowie roku, przyszedł czas na działania konsolidacyjne.

Zadbamy, aby każdy z kilkuset przejętych klientów otrzymał upgrade
z aplikacji GPS-LOG do systemu frameLOGIC. Za sprawą naszej filozofii „all-in-one” jest to dziś telematyczny produkt premium i jesteśmy przekonani, że nowi Klienci szybko docenią zmianę.

– mówi Andrzej Kalupa, Członek Zarządu firmy frameLOGIC. I dodaje:

Przejęcie GPS-LOG to pierwszy krok, który pozwoli nam opanować pewne mechanizmy w rozsądnej skali. Wzmocnieni, będziemy dalej konsekwentnie realizować obraną strategię rozwoju.

frameLOGIC działa na rynku telematyki od 2004 roku, obsługując największe marki na rynku transportowym, utilities i enterprise w całej Europie. Więcej na www.framelogic.pl