Relacje

Patronujemy konferencji chłodniczej w Rijadzie

22 lutego 2018

Z dumą informujemy, że trzy czasopisma wydawnictwa Media4Business – „Logistics Manager”, „Transport Manager” i „Production Manager” – zostały partnerami konferencji Cold Chain Summit w Rijadzie  w Arabii Saudyjskiej. To ważne wydarzenie logistyczne w tej części świata.

Konferencja Cold Chain Summit 2018 odbędzie się 25-26 kwietnia 2018r. w Rijadzie w Królestwie Arabii Saudyjskiej. Jej tematem jest rynek transportu i magazynowania chłodniczego oraz ewolucja branży logistycznej, która następuje wraz z rozwojem tych rynków. Celem przyświecającym organizatorom jest to, by Królestwo Arabii Saudyjskiej stało się globalnym liderem w logistyce chłodniczej (Cold Chain).

Trwające dwa dni wydarzenie jest platformą edukacji logistycznej, podczas której uczestnicy będą mogli wysłuchać zarówno krajowych, jak i międzynarodowych prezentacji, studiów przypadku i interaktywnych dyskusji panelowych, a także wziąć udział w sesjach networkingowych i ekskluzywnych spotkaniach usługodawca-klient.

Do udziału w konferencji zostali zaproszeni przedstawiciele władz, biznesu, a także dostawcy rozwiązań dla branży logistyki chłodniczej.

Arabia Saudyjska to kraj plasujący się na wysokiej piątej pozycji Indeksu Logistycznego Rynków Wschodzących Agility na rok 2017 . (O tegorocznych prognozach w ramach Indeksu pisaliśmy niedawno na łamach portalu.)

AM

 

Źródło: Cold Chain Summit