Inteligentne Technologie

Trwały smartfon dla małych firm

26 lutego 2018

Firma Zebra Technologies Corporation wprowadza na rynek TC25, wytrzymały smartfon stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach (MŚP). Urządzenie umożliwia pracownikom terenowym skanowanie kodów kreskowych, zarządzanie trasami i wystawianie faktur w dowolnym miejscu.

Urządzenie jest wyposażone w solidną obudowę oraz wydajną baterię, dzięki której może pracować przez całą zmianę, a jego procesor pozwala na korzystanie z najnowszych aplikacji klasy korporacyjnej do monitorowania zadań, nawigacji i powiadamiania.

Firma zapewnia, że seria TC25 oferuje szereg korzyści, których nie można osiągnąć za pomocą tradycyjnej papierowej dokumentacji i smartfonów konsumenckich. Jak podaje, zaliczają się do nich:

  • Wytrzymałość: TC25 jest odporny na bardzo wysokie i niskie temperatury, zakurzenie i przypadkowe upadki
  • Skanowanie w terenie mimo zniszczeń: TC25 oferuje silnik skanujący kody kreskowe 1D i 2D, wykorzystywany w innych urządzeniach firmy Zebra. Umożliwia on odczytywanie kodów nawet gdy etykieta jest uszkodzona. Z testów Zebra wynika, że TC25 odczytuje kod kreskowy szybciej, niż smartfon konsumencki.
  • Dane z kodów od razu do aplikacji: Preinstalacja w urządzeniach TC25 aplikacji Zebra DataWedge umożliwia przesyłanie danych z kodów kreskowych do istniejących aplikacji bez dodatkowych prac programistycznych.
  • Dłuższa eksploatacja: Kontrakty serwisowe Zebra OneCare™ SV dla urządzeń TC25 LifeGuard™ dla systemu Android™ zapewniają wsparcie w zakresie bezpieczeństwa systemu operacyjnego i serwisu przez cały cykl życia produktu.
  • Funkcja radiotelefonu: Dzięki rozwiązaniu opartemu na komunikacji głosowej firmy Zebra Workforce Connect PTT Pro, TC25 zyskuje funkcjonalność radiotelefonu, umożliwiając nawiązywanie szybkich połączeń PTT (push-to-talk) między urządzeniami TC25 i innymi kompatybilnymi urządzeniami Zebra, iPhone’ami, iPadami i wybranymi smartfonami z systemem Android.
  • Zasilanie przez całą zmianę: Wraz z urządzeniem dostępne są akcesoria: pasek na rękę, kabura, dodatkowa bateria wydłużającą czas pracy i uchwyt zwiększający wygodę przy intensywnym skanowaniu. Pozwalają one na korzystanie z TC25 podczas wykonywania różnorodnych zadań bez niepotrzebnego obciążania pracowników.

Antonio Fuentes, Operational Director w firmie Correos Express Spain, tak ocenia sprawowanie się TC25 w centrum dystrybucyjnym firmy:

Firma Correos Express wybrała model TC25 marki Zebra, ponieważ jest to urządzenie idealnie odpowiadające specyfice naszych operacji w centrach dystrybucji. Wytrzymałość, wbudowany profesjonalny silnik skanujący, bateria wytrzymująca cały dzień i możliwość pracy w terenie w efektywny sposób to cechy, których potrzebowaliśmy do zapewnienia większej wydajności pracy naszych kurierów i efektywności dostaw w odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów. (…)

Zebra Technologies Corporation jest producentem komputerów mobilnych, skanerów i drukarek kodów kreskowych oraz oprogramowania i usług zapewniających widoczność zasobów firmy w czasie rzeczywistym.

Smartfon TC25 jest dostępny u resellerów sprzedających urządzenia firmy Zebra oraz u wybranych operatorów telefonii komórkowej.

AM

Źródło: Zebra