Relacje

LIS organizuje 9. targi telematyczne T-Matik 2018

14 marca 2018

Firma LIS – Logistics Information Systems, producent zintegrowanych systemów informatycznych WinSped® i WebSped® dla firm transportowych, spedycyjnych i logistycznych po raz dziewiąty organizuje największe w Niemczech targi telematyczne T-Matik. Zapraszamy Państwa na spotkanie z 22 najbardziej uznanymi producentami systemów telematycznych w Europie – w jednym dniu, w jednym miejscu.

W luźnej atmosferze przy bufecie i napojach będą mieć Państwo okazję zasięgnąć porad u ekspertów branży telematycznej i uczestniczyć w wielu ciekawych panelach dyskusyjnych.

Telematyka daje branży transportowej wiele możliwości – począwszy od lokalizacji pojazdu w czasie rzeczywistym, transferu aktualnych danych o kierowcy i pojeździe, optymalizacji trasy, kontroli temperatury transportów chłodniczych, aż po skanowanie dokumentów w momencie odbioru i dostawy z wykorzystaniem podpisu elektronicznego, dokumentację fotograficzną szkody transportowej czy też wykorzystanie mobilnych urządzeń końcowych.

W celu dostarczania firmom transportowym, spedycyjnym i logistycznym informacji z pierwszej ręki o nowych trendach i kierunkach rozwoju technologicznego ze świata telematyki i oprogramowania logistycznego, firma LIS ponownie organizuje i obejmuje patronatem T-Matik – największe w Niemczech targi telematyczne.

Zapraszamy do udziału i do zapoznania się z najnowszą ofertą producentów systemów telematycznych 15.05.2018 w centrum konferencyjnym Industrieloft Ballenlag w Greven. Dla wszystkich uczestników wstęp wolny!

Kiedy:                Wtorek, 15.05.2018, godz.: 09:00 – 17:00

Gdzie:                Friedrich – Ebert – Str. 2 – 5; 48268 Greven; Niemcy

Źródło: LIS