Nowy projekt w 7R Park Kraków skomercjalizowany w 100%

Nowo powstający magazyn w podkrakowskim parku logistycznym wzbogaca się o kolejnego najemcę – Igepa Polska. Firma zdecydowała się na wynajęcie ponad 2 tys. mkw. na terenie obiektu.

Igepa Polska – dystrybutor papierów poligraficznych, biurowych i materiałów do reklamy wizualnej wprowadzi się na teren parku logistycznego 7R. Tym samym budynek numer 4 w 7R Park Kraków o powierzchni 26 000 mkw. został w pełni wynajęty jeszcze przed oddaniem do użytku.

Jesteśmy zadowoleni z nowo podjętej współpracy z deweloperem 7R ze względu na umiejętność dostosowania obiektu do naszych wymagań oraz zaproponowanie rozwiązań odpowiednich dla specyfiki prowadzonej przez nas działalności. Lokalizacja nowej jednostki magazynowej jest dla nas bardzo atrakcyjna. Wybraliśmy ją przez wzgląd na możliwość sprawnej dystrybucji na terenie całego kraju oraz bliskość naszej siedziby – komentuje Marcin Jaworowski, Dyrektor Zarządzający Igepa Polska Sp. z.o.o.

Podkrakowski park rozwija się w ekspresowym tempie – w ciągu minionego roku w Kokotowie zostały wybudowane i skomercjalizowane cztery magazyny o łącznej powierzchni 67 000 mkw. Zgodnie z planem, nowo powstający magazyn w 7R Park Kraków zostanie oddany do użytku w III kwartale br. Docelowo 7R Park Kraków będzie oferował blisko 200 tys. powierzchni magazynowej pod wynajem.

Projekty powstające w ramach 7R Park Kraków cieszą się dużym zainteresowaniem najemców. Zapewniamy naszym klientom dostosowania odpowiednie do specyfiki konkretnie prowadzonej działalności. Na powierzchni najmu firmy Igepa zostaną zastosowane pasma świetlne nad strefą doków zapewniające lepsze doświetlenie światłem dziennym strefy kompletacji oraz dostaw towarów, destryfikatory powietrza oraz energooszczędne oświetlenie LED. Obciążenie ogniowe obiektu wynosi powyżej 4000 mJ/m2. Mamy nadzieję, że to dopiero początek długofalowej współpracy z Igepa Polska – komentuje Joanna Ociepka – Wojciechowska, Leasing Manager 7R SA.

Źródło: 7R