Inteligentne Technologie

Joint venture dla technologii logistycznych

4 lipca 2018

Specjalizująca się w logistyce branży motoryzacyjnej Grupa GEFCO oraz TALAN, doradca w transformacji Agile, zapowiedziały utworzenie spółki joint venture projektującej i wprowadzaniem na rynek rozwiązań dla klientów z branży motoryzacyjnej.

Będą to rozwiązania z pogranicza technologii cyfrowych i fizycznych dla branży motoryzacyjnej. GEFCO wnosi do współpracy doświadczenie lidera w logistyce dla branży motoryzacyjnej, znajomość rynków B2B i siłę sieci międzynarodowej. Z kolei TALAN oferuje swoją wiedzę w zakresie nowych technologii informacyjnych, takich jak Internet Rzeczy, sztuczna inteligencja, blockchain, a także metod transformacji Agile.

Celem GEFCO jest promowanie i zachęcanie do inicjowania innowacji prowadzących do zmian w logistyce i transporcie wewnątrz Grupy oraz wśród partnerów.  Dla Grupy TALAN bardzo istotna jest siła zbiorowej inteligencji i właśnie dlatego organizacja zachęca do budowania przyszłości przy jednoczesnym wykorzystaniu dostępnych technologii.

Nasze wspólne przedsięwzięcie z firmą TALAN pozwoli dokonać istotnego postępu w logistyce dla branży motoryzacyjnej, która dzięki szerokiemu zastosowaniu technologii cyfrowych odczuje radykalne zmiany

– pokreślił Luc Nadal, Prezes Zarządu Grupy GEFCO.

Źródło: GEFCO