Supply Chain

XBS Logistics wreszcie w domu

11 lipca 2018

XBS Logistics, firma zajmująca się kompleksową obsługą łańcucha dostaw, wynajęła 6 800 mkw. w centrum logistycznym Hillwood Błonie II pod Warszawą.

Firma XBS Logistics, w ramach obsługi łańcucha dostaw, zajmuje się m.in. zaopatrzeniem, finansowaniem zapasów, logistyką wewnątrzmagazynową oraz transportem. Firma jest częścią Grupy XBS, która oferuje rozwiązania w zakresie optymalizacji łańcucha dostaw oraz e-commerce. Nowy magazyn jest już trzecim tego typu obiektem firmy w Błoniu.

Hillwood Błonie II to centrum logistyczne położone w gminie Błonie, w odległości 38 km od centrum Warszawy, w pobliżu drogi krajowej numer 92. Autostrada A2 znajduje się w odległości 10 km od parku. Całkowita powierzchnia magazynowa po ukończeniu będzie tam wynosić ponad 85 tys. mkw.

Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Cieszymy się, że możemy pomóc firmie XBS Logistics w realizacji długoterminowej strategii rozwoju. Znalezienie nowej powierzchni magazynowej blisko głównego magazynu firmy wymagało od nas pogłębionej analizy możliwych scenariuszy tak, aby znaleźć powierzchnię odpowiadającą potrzebom klienta

– mówi Jakub Kurek, Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych tej firmy.

Źródło: Cresa Polska