Zarządzanie

Targi TSLA Expo już jesienią

16 sierpnia 2018

28-29 września w G2A Arena w Jasionce odbędą się Kongres i Targi TSLA Expo Rzeszów 2018 – największe podkarpackie targi branży motoryzacyjnej, transportowo-logistycznej, flotowej oraz automatycznej. Na gości czekają dziesiątki stoisk, aranżowane spotkania biznesowe i panele dyskusyjne na najgorętsze tematy branży. I tak jak w poprzedniej edycji, będzie można wygrać Harleya!   

Targom TSLA Expo Rzeszów 2018 towarzyszy Kongres TSLA dla przedsiębiorców i specjalistów branży oraz Moto Show – przestrzeń samochodowych i motocyklowych pokazów, premier oraz konkursów. W ubiegłym roku impreza przyciągnęła 4,5 tysiąca zwiedzających.

Żyzny grunt dla transportu

TSLA Expo to pierwsza tak prestiżowa impreza na Podkarpaciu dla firm z obszaru motoryzacji, transportu, logistyki, auto-floty oraz automatyki przemysłowej. Wydarzenie świetnie wpisuje się w specyfikę regionu: województwo podkarpackie leży na skrzyżowaniu międzynarodowych szlaków handlowych, odgrywa ważną rolę w organizacji transportu i stwarza znakomite warunki dla rozwoju firm TSL. Autostrada A4, a wkrótce także droga ekspresowa S19, to znaczne ułatwienia w handlu z Ukrainą i Słowacją, natomiast z Portu Lotniczego w Jasionce i terminalu cargo wysyłany jest towar na cały świat. To siła regionu, która rośnie wraz z branżą automotive. Województwo podkarpackie obok Śląska i Wielkopolski ma największy udział w polskim przemyśle motoryzacyjnym.

Kongres i Targi TSLA Expo Rzeszów 2018 budzą zainteresowanie firm z różnych sektorów – od spedytorów, przez dostawców systemów transportowych, sprzętu i powierzchni magazynowych, automatyki przemysłowej i serwisu, po sprzedawców IT dla logistyki i dealerów samochodów.

Moc atrakcji

Pierwszy dzień TSLA Expo, piątek 28 września, to głównie wydarzenia poświęcone biznesowi. Głównym punktem będzie Kongres TSLA, poświęcony aktualnym problemom firm motoryzacyjnych, transportowych i logistycznych. Wypełnią go prelekcje i spotkania biznesowe oraz warsztaty prowadzone przez specjalistów. Będzie okazja do wymiany doświadczeń, odkrycia nowych możliwości i rozwiązań dla biznesu.

Na koniec pierwszego dnia Kongresu i Targów TSLA Expo wystawcy i goście spotkają się na imprezie integracyjnej. Wieczór VIP będzie okazją do mniej formalnych rozmów oraz degustacji podkarpackich produktów przy muzyce na żywo.

Na sobotę 29 września zaplanowano dodatkowe atrakcje dla fanów motoryzacji oraz zwiedzających targi rodzin – stworzona zostanie m.in. strefa zabaw dla dzieci. Największy w Europie Środkowo-Wschodniej salon  marki Harley-Davidson, GOC Harley-Davidson Rzeszów, zorganizuje II GOC Custom Bike Show – konkurs na najlepszy modyfikowany motocykl. Podczas TSLA Expo Rzeszów 2018 będzie można wygrać motocykl Harley-Davidson: w G2A Arena wystawiona zostanie szklana urna wypełniona bilonem. Osoba, która zgadnie, jaka to kwota lub będzie najbliższa właściwej odpowiedzi, zdobędzie Harleya.

Widzimy się w Jasionce!

Targi i Kongres TSLA Expo Rzeszów 2018 to wydarzenie, na którym warto być. Jako wystawca – ze względu na rangę uczestniczących przedsiębiorstw, zasięg informacyjny, możliwości prezentacji oferty dziesiątkom potencjalnych partnerów oraz tysiącom gości. Jako gość – ze względu na ciekawe prezentacje firm, modeli samochodów osobowych, motocykli i ciągników, możliwość jazd testowych, atrakcje dla dorosłych i dzieci.

Organizatorem Targów i Kongresu TSLA Expo Rzeszów 2018 są: firma SAGIER, Międzynarodowe Targi Rzeszowskie i Klaster Expo. Partnerzy to: Podkarpacki Urząd Marszałkowski, DKV i GOC Harley-Davidson Rzeszów.

Źródło: TSLA Expo