Zarządzanie

SpaceFactory wzmacnia szeregi

8 lutego 2019

Z początkiem stycznia do zespołu SpaceFactory Holding dołączył Graham Reece, który będzie pełnił funkcję Non – Executive Director, Special Projects.

Na nowo utworzonym w SpaceFactory stanowisku Graham Reece będzie odpowiedzialny za rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi. Do jego zadań będzie należało analizowanie trendów rynkowych, identyfikowanie nowych możliwości zaangażowania spółek wchodzących w skład holdingu oraz zaawansowane doradztwo projektowe.

– Z wielką radością witamy Grahama. Jego wiedza i doświadczenie będą wartością dodaną naszego zespołu. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie owocna i przyczyni się, między innymi, do dalszego dynamicznego rozwoju SpaceFactory – mówi Piotr Wąs, Managing Director SpaceFactory Holding.

Graham ma wieloletnie międzynarodowe doświadczenie w branży nieruchomości, które zdobywał m.in. w takich firmach jak: ProLogis, Parkridge, czy Davis Langdon & Everest.  Większą część swojej kariery zawodowej spędził realizując projekty na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie i Afryce, od wielu lat mieszka i pracuje w Polsce.

– SpaceFactory to dynamiczny zespół profesjonalistów z doświadczeniem w międzynarodowych firmach. Z wielkim entuzjazmem podchodzą do wyzwań stawianych przed nimi przez obecny rynek branżowy. W centrum ich uwagi są indywidualne potrzeby klienta i jakość usług. Mamy wiele wspólnego, dlatego właśnie zdecydowaliśmy o podjęciu współpracy – podkreśla Graham Reece, Non – Executive Director, Special Projects SpaceFactory Holding.

źródło: www.spacefactory.eu