Zarządzanie

Panattoni Europe zmienia polski przemysł – nagroda PTWP SA

1 marca 2019

Robert Dobrzycki, Chief Executive Officer Europe (CEO) Panattoni Europe, laureatem honorowej nagrody „Tego, który zmienia polski przemysł”. Tytuł przyznany został przez Grupę PTWP SA – wydawcę Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł i portalu WNP.PL – podczas gali wieńczącej Forum Zmieniamy Polski Przemysł. Wydarzenie odbyło się 27 lutego br.

Wybudowanych ponad 5,9 mln m kw. nowoczesnej powierzchni przemysłowej w Polsce od początku działalności firmy w regionie (2005 r.) na 15,7 mln m kw. istniejącej, rekordowe transakcje i ich realizacje dla światowych gigantów czy stałe dostarczanie nowych produktów i usług – tak w skrócie można opisać dokonania Panattoni Europe. Deweloper od lat przekracza przyjęte granice nie tylko ze względu na wielkości realizowanych obiektów, ale i wprowadzanych ofert. Za sukcesem stoi zgrany zespół, któremu od początku Panattoni w Europie zarządza Robert Dobrzycki – Dyrektor Generalny (Chief Executive Officer Europe, CEO) Panattoni Europe. Strategię działania, promocję Polski na arenie międzynarodowej i umiejętność podejmowania szybkiej reakcji na zmieniającą się rzeczywistość doceniła Grupa WNP.PL – wydawca Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł i portalu WNP.PL – która przyznała Robertowi Dobrzyckiemu honorowy tytuł „Tego, który zmienia polski przemysł”.

Robert Dobrzycki po dziesięciu latach sukcesów w zarządzaniu rynkiem Europy Środkowo-Wschodniej, w 2015 roku został Dyrektorem Generalnym w Europie. Przyznanie tego stanowiska poszerzyło zakres jego kompetencji, a także samej firmy – z warszawskiego biurowca dowodzone są najważniejsze regiony Europy: Czechy i Słowacja, Niemcy oraz Wielka Brytania. Natomiast tytuł „Tego, który zmienia polski przemysł” przyznany został ze względu na wyznaczanie w kraju światowych standardów działalności deweloperskiej w sektorze logistycznym. Jak komentuje sam laureat: „Jestem zaszczycony przyznanym tytułem i dumny, że w barwach Panattoni przez ostatnie 14 lat mogłem rozwijać branże obiektów przemysłowych w Polsce. Tym samym jako deweloper mamy udział w tworzeniu tysięcy miejsc pracy, a co najważniejsze – udało się nam pokazać, że Polska jest godnym zaufania partnerem czołowych gospodarek świata, dostosowując realizowane obiekty do koncepcji czwartej rewolucji przemysłowej i niesionymi przez nią zmianami”.

źródło: www.panattonieurope.com