Zarządzanie

Surowce, waluty i… relacje – warsztaty zakupowe dla firm produkcyjnych we Wrocławiu

13 maja 2019

Już 22 maja, firma doradcza OptiBuy- organizator wydarzeń branżowych oraz konferencji PROCON, w tym największej konferencji zakupowej w kraju PROCON/POLZAK, zaprasza na warsztaty dedykowane działom zakupów w firmach produkcyjnych.

Zaproszeni eksperci, którzy mogą pochwalić się rozległym doświadczeniem specjalistycznym, podzielą się nabytą przez lata wiedzą i umiejętnościami. Wraz z uczestnikami zajmą się tematami zarządzania relacjami z dostawcami oraz ruchów cenowych surowców i walut.

Pierwszy warsztat, obejmujący tematykę relacji z dostawcami, poprowadzi Agata Kulikowska, Purchasing Management Leading Specialist w Tauron. Korzystając z nowoczesnych narzędzi warsztatowych, omówi rodzaje relacji biznesowych i strategie współpracy z dostawcami, kompetencje niezbędne do budowania relacji, przećwiczy sposoby oceny współpracy oraz wykorzystanie najpopularniejszych narzędzi.

Drugi warsztat dotyczący Ruchów cenowych surowców i walut – poprowadzi ekspert zakupowy i jeden z najwyżej ocenianych prelegentów konferencji PROCON – Jaromir Łuszczewski. Wyprawę w świat sił rządzących rynkami rozpocznie od analizy mechaniki ich działania, a opierając się o podstawy inżynierii kosztów przedstawi praktyczne zastosowania informacji płynących z rynków walutowych czy surowców przy budowaniu strategii negocjacyjnych i tworzeniu kontraktów.

Szczegóły warsztatów: http://manufacturing.konferencja-procon.pl

Lista wszystkich warsztatów: http://myprocon.pl/events/list