Zarządzanie

Przemysł przyszłości czyli targi ITM Polska

26 czerwca 2019

Na cztery dni teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zmieni się w nowoczesną strefę przemysłową. Tutaj ograniczeniem może być tylko wyobraźnia. Innowacyjne maszyny, inteligentne roboty, sprzęt najnowszej generacji oraz bogaty program konferencji, eksperckich spotkań i debat – tak w skrócie wygląda blok największych w Europie Środkowo-Wschodniej targów przemysłowych.

Organizacja w jednym czasie targów INNOWACJE-TECHNOLOGIE-MASZYNY ITM Polska, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, Targów Druku i Skanu 3D – 3D Solutions pozwala szeroko zaprezentować wszystko to, co nowoczesny przemysł ma do zaoferowania. W efekcie uczestnik otrzymuje w pigułce osiągnięcia czwartej rewolucji przemysłowej.

Blisko 1000 wystawców, 25 tysięcy m2 powierzchni ekspozycyjnej, 10 pawilonów z prezentowanymi nowościami i rozwiązaniami dla wszystkich kluczowych gałęzi przemysłu rozwijających się w Polsce – to wszystko czeka na profesjonalistów, którzy 4-7 czerwca 2019 pojawią się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Bądź SMART z targami ITM Polska

„Na drodze do Przemysłu 4.0” – to hasło przewodnie nadchodzącej edycji targów Innowacje-Technologie-Maszyny ITM Polska, wiodącego wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej kompleksowo prezentującego ofertę polskiego i światowego przemysłu, którego produkty i usługi zgodne są z ideą Smart Industry. To kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń. Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, bogaty program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że czerwcowe targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu dla firm poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

– W ramach bieżącej edycji ITM Polska skupimy się na upowszechnianiu koncepcji SMART Industry – w centrum uwagi znajdą się digitalizacja, integracja i automatyzacja procesów technologicznych, a wystawcy zaprezentują maszyny, urządzenia, rozwiązania technologiczne i oprogramowanie działające zgodnie z tematyką Przemysłu 4.0 i Smart Factory – podkreśla Joanna Kucharska, dyrektor targów ITM Polska.

Redakcję czasopisma Logistics Manager będzie można spotkać na samych targach w pawilonie 7A na stoisku nr 3. Zapraszamy serdecznie!

Więcej na: www.itm-polska.pl