Zarządzanie

Konferencja i konkurs CloudNine

3 września 2019

CloudNine jest prestiżową inicjatywą Polskiego Stowarzyszenia Menadżerów Logistyki i Zakupów. Wydarzenie tworzone jest przez trzy środowiska: biznesowe, akademickie oraz studenckie.

CloudNine skierowany jest do najlepszych studentów kierunków związanych z logistyką, łańcuchem dostaw, przemysłem 4.0, informatyką, automatyzacją, technologią i ochroną środowiska. Ma na celu identyfikowanie i eksponowanie w środowisku biznesowym autorów najciekawszych: prac dyplomowych oraz rozwiązań business case zaprezentowanych podczas Amazon Hack Game. Idea wydarzenia skłania studentów do pogłębiania wiedzy, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań oraz nawiązania pierwszych relacji z przedstawicielami biznesu. Przedsiębiorcom natomiast oferuje unikatową platformę do pozyskania nowych pracowników oraz zapoznania się ze świeżymi pomysłami na rozwiązanie realnych wyzwań biznesowych oferowanymi przez studentów.

Wydarzenie odbędzie się 14 listopada 2019r. podczas IV edycji Industry Week w Ptak Expo w Warszawie. Szacowane jest, że w konferencji CloudNine weźmie udział ok. 500 osób – w tym przedstawicieli biznesowych i akademickich z całej Polski.

źródło: www.cloudnine.com.pl/