Relacje

CloudNine Industry 4.0 & SCM Trends

21 listopada 2019

Pierwsza edycja jedynej w swoim rodzaju konferencji zrzeszającej praktyków biznesu, studentów oraz przedstawicieli akademickich już za nami! Organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Managerów Logistyki i Zakupów (PSML) Konferencja CloudNine Industry 4.0 & SCM Trends odbyła się 14.11.2019r. podczas Warsaw Industry Week w Ptak Warsaw Expo.

Wyjątkowe, realizowane po raz pierwszy, spotkanie świata Biznesu i Nauki z nowym pokoleniem reprezentowanym przez aktywnych Studentów wchodzących już wkrótce na rynek pracy, zgromadziło wielu przedstawicieli wyższej kadry zarządzającej odpowiedzialnej za zarządzanie łańcuchem dostaw oraz najbardziej utalentowanych studentów z całej Polski.
Na wydarzenie składały się dwa równolegle odbywające się konkursy: Konkurs na Najlepszą Pracę Dyplomową Roku oraz Amazon Game Hack. Podczas Amazon Game Hack, studenci podzieleni na zespoły, konkurowali między sobą o najlepsze i najbardziej innowacyjne rozwiązanie na zadany przez przedstawicieli Amazon problem biznesowy, który następnie był poddawany ocenie kapituły konkursowej. W konkursie na Najlepszą Pracę Dyplomową, wyselekcjonowani finaliści prezentowali swoje innowacyjne rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw oraz z zakresu media/sprzedaż/reklama, które następnie były poddawane głosowaniu przez audytorium w czasie rzeczywistym. Wybór zwycięzców odbył się poprzez aplikację Atool powered by Allegro, która poza możliwością oceniania poszczególnych wystąpień, pozwoliła Uczestnikom swobodnie przeglądać program konferencji i zadawać pytania dotyczące prezentowanych rozwiązań.

Podczas konferencji zostały także wręczone nagrody w konkursie Amazon Game Hack oraz konkursie na Najlepszą Pracę Dyplomową Roku. Nagrody otrzymali:
W konkursie Amazon Game Hack:
1.Nagrodę za najlepsze rozwiązanie otrzymał zespół w składzie: Karolina Bułka , Martyna Pietrucha, Aleksandra Mirek, Małgorzata Gęgotek Igor Grzegorz Charytanowicz oraz Iryna Yakymiv
2.Nagrodę za najbardziej innowacyjny projekt otrzymał zespół w składzie: Michał Tomaszewski Marta Olbińska, Jacek Ciesielski oraz Marcelina Sytek.
3.Nagrody dodatkowe za największą aktywność podczas konkursu otrzymali: Adrian Białobrodzki oraz Emilia Sczaniecka.
Studenci otrzymali vouchery do sklepu Amazon oraz nagrody materialne ufundowane przez przedsiębiorstwo Amazon.

W konkursie na Najlepszą Pracę Dyplomową Roku:
1. Artur Kropop – 4000 PLN, nagroda ufundowana przez LafargeHolcim
2. Katarzyna Kudaś – 2500 PLN, nagroda ufundowana przez Novartis
3. Piotr Michel – 2500 PLN, nagroda ufundowana przez PKN Orlen
4. Karolina Salamon – 2500 PLN, nagroda ufundowana przez Santander Consumer Bank
5. Ewa Szczęsny – 2500 PLN, nagroda ufundowana przez Biuro Reklamy TVP

Nagrody ufundowane przez PSML:
1. Złoty bilet Top Young 100 – Patryk Panek
2. Wejściówka Procon Polzak 2020 – Adrian Białobrodzki
3. Wejściówka Polzak Marketing 2020 – Paula Czernik

Wyróżnieni Opiekunowi Akademicy za okres 2 letniej współpracy – nagroda zaproszenie na Galę Logistyki, Transportu i Produkcji 2019:
1. dr Natalia Szozda
2. dr Urszula Ryciuk
3. dr Marta Jarocka

Organizatorzy serdecznie dziękują za poświęcony czas, wsparcie oraz chęć dzielenia się doświadczeniami i wiedzą wszystkim Prelegentom, Partnerom, Sponsorom oraz uczestnikom.

źródło: www.cloudnine.com.pl/

fot. Przemysław Wilk.