Zarządzanie

O Łodzi i logistyce

27 listopada 2019

Rynek logistyczny i produkcyjny dynamicznie się zmienia pod wpływem nowych technologii oraz zmieniających się potrzeb najemców. By sprostać tym wyzwaniom deweloperzy magazynowi inwestują w nowoczesne technologie, by podnieść jakość magazynów i świadczonych usług, a także, by poprawić efektywność prowadzonych operacji. Rewolucja technologiczna jest faktem!

Jak mądrze wykorzystać jej narzędzia, by skutecznie budować przewagę konkurencyjną i odpowiadać na potrzeby klientów oraz zmieniającej się rzeczywistości biznesowej, w tym rosnącej roli e-commerce czy wzrostu świadomości społecznej odnośnie ekologii? Wirtualna rzeczywistość (AR/VR), technologie bezprzewodowe, sztuczna inteligencja, analiza danych (Big Data), blockchain, Internet Rzeczy, systemy CRM, aplikacje mobilne, BIM, czy zielone technologie mają wpływ na zmiany w produkcji, mobilność i pracownika. PropTech jest odpowiedzią na rosnące potrzeby najemców, które są z kolei skutkiem zmieniających się potrzeb konsumentów? Jak w skutek tych zmian będzie wyglądał magazyn w perspektywie 2 do 5 lat? Będzie szyty na miarę, będzie zlokalizowany w centrum miasta, a może będzie certyfikowany i ekologiczny? A może w skutek rosnącej roli e-commerce wyprze centa handlowe? Jakich powierzchni będą szukać najemcy? W jakim stopniu rynek polski będzie wdrażał światowe rozwiązania? Jakie zagrożenia niesie ze sobą rewolucja technologiczna? Co z bezpieczeństwem danych? Czy strategie rozwoju miast podążają za potrzebami inwestorów? Przyszłość inwestycji produkcyjno – logistycznych w Polsce.

Aby zrozumieć pełny potencjał tych fundamentalnych trendów, trzeba rozmawiać z ludźmi, którzy budują tę nową rzeczywistość. Nasza autorska seria spotkań LOGISTYKA I PRODUKCJA FUTURE 2to5 to branżowe dyskusje o tym co będzie się działo na rynku Industrial w bliskim horyzoncie czasowym. To nie teoretyczna futurologia ale rozmowy o konkretnych kierunkach rozwoju branży i regionów. Tworzymy przestrzeń, w której merytorycznie intensywne dyskusje , są paliwem intelektualnym dla liderów branży, pomocnym w formułowaniu własnych strategii w obliczu dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości biznesowej.

więcej informacji oraz rejestracja: http://bluevine.pl/konferencja/logistyka-produkcja-future-2to5-lodz-2019/