Zarządzanie

UPS Polska wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

9 stycznia 2020

W ramach swojej długoletniej współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, UPS Polska z dumą przekazuje na aukcję możliwość wzięcia udziału w wyścigu Ferrari Challenge we Włoszech. UPS wspiera WOŚP już od 13 lat, podkreślając tym samym swoje zaangażowanie na rzecz lokalnych społeczności, w których funkcjonuje.

„Nasi pracownicy aktywnie angażują się w pomoc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W tym roku ponad 150 wolontariuszy z UPS pomagało przy organizacji Wielkiego Finału”, powiedział Piotr Sitarek, Dyrektor Generalny UPS Polska. „Działalność wolontariacka i wspieranie akcji charytatywnych są głęboko zakorzenione w kulturze UPS. Inicjatywy takie jak współpraca z WOŚP są wkładem pracowników z Polski w osiągnięcie globalnego celu firmy, jakim jest przepracowanie 20 milionów godzin wolontariackich do końca 2020 r.”

28 Wielki Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2020 r. Celem tegorocznego wydarzenia będzie zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Przekazanie jednoosobowego zaproszenia na Ferrari Challenge Race na aukcję WOŚP, to niejedyna forma pomocy od UPS. Ponad 150 wolontariuszy w magazynie firmy w Łazach przygotowało w grudniu do wysyłki 3000 zestawów dla oddziałów fundacji w całej Polsce. Zaangażowanie UPS w pomoc dla WOŚP trwa cały rok poprzez wsparcie logistyczne, a pracownicy UPS w ramach wolontariatu pracują na rzecz organizacji w różnych okresach, w tym na Pol’and’Rock Festival.

Możliwość licytowania ekskluzywnego zaproszenia na Ferrari Challenge Race jest dostępna od 7 stycznia pod linkiem. Zwycięzca wraz z osoba towarzyszącą będzie miał niepowtarzalną szansę zobaczyć zawody na torze we Włoszech, co więcej, pozna kierowców Ferrari Challenge. Ponadto, będzie miał dostęp do atrakcji, które są niedostępne dla regularnego widza, m.in. przejechać okrążenie samochodem Ferrari z profesjonalnym kierowcą, zobaczyć garaże, tor, obejrzeć samochody La Ferrari, czy spędzić czas w strefie VIP. Dwuosobowe zaproszenie na Ferrari Challenge Race we Włoszech ufundowane przez UPS Polska można licytować pod poniższym linkiem: https://allegro.pl/oferta/zaproszenie-vip-na-ferrari-challenge-8789502680

UPS wspiera i działa na rzecz społeczności lokalnych, w których operuje. W 2014 r. Prezes i Dyrektor Generalny UPS David Abney zapowiedział, że do 2020 roku 454 000 pracowników UPS na całym świecie przepracuje 20 milionów godzin w ramach wolontariatu. Firma jest na dobrej drodze by osiągnąć ten cel.

źródło: www.ups.com/pl