Zarządzanie

Rejestracja na II Konferencję Smart Warehouse otwarta!

9 marca 2020

3-4 czerwca 2020 r., podczas poznańskich targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, odbędzie się II edycja Konferencji Smart Warehouse. Bezpłatna rejestracja na to spotkanie ruszyła z początkiem marca, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego już teraz warto zgłosić swój udział poprzez stronę internetową wydarzenia.  

Przed nami II edycja Konferencji Smart Warehouse (3-4 czerwca 2020 r.), podczas której nie zabraknie merytorycznych wystąpień, case studies i prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych z obszaru Logistyki 4.0. Wśród prelegentów znajdą się cenieni eksperci branżowi ze znanych firm. Do rozmów w 4 panelach dyskusyjnych zaproszono przedstawicieli najważniejszych w Polsce tytułów branżowych oraz producentów, dystrybutorów i użytkowników rozwiązań z zakresu automatyki magazynowej.

Podczas II edycji Konferencji Smart Warehouse zaprezentujemy jeszcze więcej ciekawych tematów do dyskusji. Szczególnie wyraźnie wybrzmią kwestie związane z rozwiązaniami dla magazynów przyszłości oraz propozycji systemowych dla rynku e-commerce – komentuje Mateusz Nowakowski, Dyrektor Targów Modernlog. – Już dziś zapraszamy do udziału w tegorocznym wydarzeniu wszystkich zainteresowanych rozwojem logistyki 4.0. Warto razem z nami śledzić najnowsze branżowe trendy, aby nie zostać w tyle w procesie technologicznej rewolucji.

Na II edycję Konferencji Smart Warehouse składają się 4 panele dyskusyjne:

  • IoT_SOFTWARE
  • TECHNOLOGIE_TRANSPORTU
  • SYSTEMY_SKŁADOWANIA
  • AGV_ROBOTY

II Konferencja Smart Warehouse:

Termin: 3-4 czerwca 2020 r.

Miejsce: Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Aleja Lipowa

Rejestracja: https://smartwarehouse.modernlog.pl/#

Bilety: Udział w konferencji jest bezpłatny pod warunkiem dokonania poprawnej rejestracji.

Dołącz do wydarzenia na portalu Facebook i LinkedIn.

II Konferencja Smart Warehouse odbywa się w ramach Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, które organizowane są od 2-5 czerwca 2020 r na ternie MTP. W tym samym czasie będzie można wziąć udział w bloku targów ITM Industry Europe, prezentujących dorobek polskiego i światowego przemysłu. Wśród nich znajdują się także Forum Odlewnicze Focast, 3D Solutions – targi druku i skanu 3D oraz Subcontracting.

Więcej: www.modernlog.pl