Zarządzanie

Wirtualne stoisko Jungheinrich

10 marca 2020

Znaczny wzrost liczby zachorowań na koronawirusa doprowadził do odwołania wielu eventów i konferencji na całym świecie, w tym również targów LogiMAT. Jungheinrich stworzył więc wirtualne stoisko, aby klienci mogli zapoznać się z pełną ofertą rozwiązań intralogistycznych, która miała być przedstawiona na targach LogiMAT. Stoisko będzie dostępne online w dniach 10-12 marca br.

„Wystawy i konferencje są zawsze ciekawym doświadczeniem dla klientów i odwiedzających, dlatego bardzo cieszymy się na spotkanie na wirtualnym stoisku. Naszym celem jest przedstawienie produktów, które współpracują ze sobą tworząc rozwiązania i systemy spełniające wymagania klientów” – mówi Christian Erlach, członek zarządu Jungheinrich AG.

Wirtualne stoisko będzie podzielone na części tematyczne. Jungheinrich przedstawi rozwiązania gotowe na wyzwania przyszłości. Eksperci w dziedzinie intralogistyki zaprezentują produkty do magazynów, w których cyfryzacja i automatyzacja odgrywają główne role. Kolejnym ważnym aspektem będą systemy wspomagania, które podnosząc bezpieczeństwo i wydajność, wspierają codzienną pracę w magazynach. Uczestnicy targów będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami oraz technologią litowo-jonową. Będą mogli również skontaktować się online z naszymi ekspertami.

„Wirtualne stoisko zostało stworzone jako przykład innowacyjnego, proaktywnego i kreatywnego podejścia do bardzo trudnej i wymagającej sytuacji, pokazując tym samym, jak ciekawe rozwiązania można wdrożyć w bardzo krótkim czasie. Obecne okoliczności nie sprzyjają międzynarodowym wydarzeniom, ale wiemy, że to tymczasowa sytuacja. Z niecierpliwością czekamy na możliwość prezentowania rozwiązań łączących wirtualny i fizyczny udział w różnych eventach” – mówi Ch. Erlach.

Zapraszamy do rejestracji: Rejestracja

Więcej o wirtualnym stoisku znajdziecie Państwo tu.