Zarządzanie

Logistyka miejska pod lupą

14 maja 2020

Pojęcie logistyki miejskiej jest nadal trudne do jednoznacznego zdefiniowania. By rozwiać wszelkie wątpliwości, eksperci Cushman & Wakefield postanowili przyjrzeć się bliżej tej tematyce i podczas nadchodzącego webinaru pt. „Logistyka miejska pod lupą” opowiedzą o głównych założeniach odróżniających ten segment rynku od tradycyjnej logistyki. Podczas wydarzenia głos zabiorą również zaproszeni goście, dzięki którym widzowie poznają temat z perspektywy najemcy i dewelopera. Webinar pt. „Logistyka miejska pod lupą” odbędzie się 20 maja o godzinie 14:00.

Kompleksowo o logistyce miejskiej

Maciej Szczepański, Business Development Manager z działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych z Cushman & Wakefield, przybliży temat logistyki miejskiej. Opowie na czym polega, przedstawi najnowsze dane, wyjaśni co wyróżnia ten format i jak realizowany jest on za granicą. Nie zabraknie także kwestii dotyczących znaczenia ostatniej mili w procesie logistycznym i odniesienia do branży e-commerce. Podczas spotkania, ekspert opowie także o projektach logistyki miejskiej, które obecnie realizowane są w Polsce oraz jakie są najczęstsze powody skłaniające najemców do podjęcia decyzji o wejściu właśnie w ten format.

Z perspektywy najemcy i dewelopera

Nadchodzący webinar warty jest uwagi także ze względu na swoją formę. Do rozmowy zaproszeni zostali przedstawiciele rynku, w tym Maciej Krawiecki, Head of Leasing z firmy 7R, która w projekcie City Flex Last Mile Logistics jako pierwsza na rynku zaoferowała powierzchnię w tym formacie oraz Sebastian Danek, Dyrektor ds. Transportu w sieci marketów RTV EURO AGD, która aktywnie korzysta z tego rodzaju nieruchomości magazynowych. Zaproszeni goście ze swojej perspektywy przedstawią potencjał logistyki miejskiej. Panel dyskusyjny poprowadzi Maciej Szczepański z Cushman & Wakefield.

Zaproszeni goście będą dyskutować o przyszłości logistyki miejskiej także w kontekście sytuacji ekonomicznej wywołanej Covid-19. Słuchacze będą mieli możliwość zadawania pytań wszystkim ekspertom. Webinar odbędzie się w środę, 20 maja 2020 o godzinie 14:00.

Zapisy możliwe za pośrednictwem: https://event.on24.com/wcc/r/2353041/AEEBD173F6129C79099446A205F9ACFD

źródło: www.media.pl.cushmanwakefield.com.pl