Magazyn

Spółka TKD Polska wynajęła ponad 800 mkw. w Panattoni City Logistics Warsaw Airport

21 maja 2020

Spółka TKD Polska, producent kabli, przewodów, osprzętu oraz systemów kablowych, wynajęła ponad 800 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni City Logistics Warsaw Airport. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

TKD Kabel to jeden z największych na świecie dostawców kabli, przewodów i osprzętu kablowego. W Polsce działa pod marką TKD Polska sp. z o.o. od 2007 roku, stale utrzymując silną pozycję na rynku. Swoją szeroką gamę produktów z dystrybuuje z magazynu w Polsce oraz centralnego magazynu TKD w Nettetal w Niemczech.

– Wynajęcie przez TKD Polska powierzchni w Warszawie wiąże się z przenosinami magazynu bliżej głównego biura w Warszawie. Naszemu klientowi zależało na wynajęciu magazynu klasy A typu SBU, z możliwością magazynowania na regałach wysokiego składowania oraz najcięższych towarów na posadzce do 5 ton. Lokalizacja w pobliżu lotniska znacznie usprawni łańcuch dostaw do klienta końcowego firmy oraz zapewni wykwalifikowany personel – mówi Miłosz Borkowski, Starszy doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych Cresa Polska.

Kompleks biurowo-magazynowy Panattoni City Logistics Warsaw Airport położony jest w pobliżu Lotniska im. Fryderyka Chopina, bezpośrednio przy ulicy Szyszkowej. Bliska odległość od głównego lotniska w kraju jest dużym atutem tego parku magazynowego.

źródło: www.panattonieurope.com/en/