Zarządzanie

Dematic Virtual Showcase – cykl webinarów poświęconych automatyzacji intralogistyki

8 czerwca 2020

Dematic kontynuuje serię webinarów i rozpoczyna Dematic Virtual Showcase. Eksperci Dematic dostarczą klientom i dziennikarzom informacji z pierwszej ręki. Poruszone zostaną tematy dotyczące rozwiązań intralogistycznych dla różnych branż. Wszystko w ramach 30 – 45-minutowych webinarów online. W tej serii Dematic koncentruje się na ukierunkowanych rozwiązaniach dla przemysłu i segmentów rynku w zakresie handlu żywnością, przemysłu mięsnego, handlu elektronicznego oraz branży chłodniczej i głębokiego mrożenia.

Najważniejsze z prezentowanych rozwiązań to najnowsza wersja Dematic Multishuttle, rozwiązanie Dematic Micro-Fulfillment, magazyn wysokiego składowania palet, a także system AMCAP (Automated Mixed Case) i AutoStore. Odbędzie się również dodatkowa prezentacja dotycząca rozwiązania automatyzacji mobilnej –  Mobile Automation (AGV). W sumie od 15 czerwca do 2 lipca na całym świecie zaproponowanych zostanie 40 webinarów. Dla Europy Środkowej przewidziano wersję w języku niemieckim (rano) oraz w języku angielskim (po południu). Podczas prezentacji uczestnicy otrzymają również wsparcie na żywo od ekspertów.

“Po marcowych webinarach, które zastąpiły LogiMAT i spotkały się z żywym zainteresowaniem, czego rezultatem była duża liczba uczestników, postanowiliśmy zaprezentować kolejne rozwiązania automatyzacji w tej formie i to w kontekście globalnym”, mówi Rainer Buchmann, CEO Dematic CE.

W ramach Dematic Virtual Showcase eksperci zaprezentują nie tylko rozwiązania produktowe i branżowe Mobile Automation (AGV), ale także specjalnie podejście dostosowane do konkretnych sektorów przemysłu. W zależności od obszaru zastosowania i profilu wymagań zaprezentowana zostanie najnowsza wersja Dematic Multishuttle, rozwiązanie Dematic Micro-Fulfillment, zoptymalizowane rozwiązanie do składowania palet oraz system AMCAP (Automated Mixed Case Palletizing) i AutoStore.

Szczegóły i harmonogram webinarów:

  • 22 czerwca – E-commerce, który prężnie się rozwija – zwłaszcza w czasach koronawirusa – i ogólny merchandising.
  • 23 czerwca – webinar poświęcony automatyzacji w przemyśle spożywczym i handlu.
  • 24 czerwca – głębszy wgląd w wydajne możliwości automatyzacji dla dostawców z branży chłodnictwa i mrożenia.
  • 26 czerwca – rozwiązania logistyki magazynowej opracowane specjalnie dla produktów mięsnych. Od umieszczenia produktu w kontenerze magazynowym do załadunku kontenerów na ciężarówkę.

Dodatkowy blok tematyczny w języku angielskim poświęcony zostanie na Mobile Automation (AGV). Do wyboru będzie kilka terminów. Po prezentacjach eksperci Dematic będą dostępni do rozmów na żywo. Więcej informacji oraz bezpłatna rejestracja na stronie www.dematic.com/virtualshowcase.