Supply Chain

Linie Emirates SkyCargo wykonały ponad 10 000 lotów w ostatnich 3 miesiącach

23 lipca 2020

Pomiędzy kwietniem a czerwcem 2020 roku, linie Emirates SkyCargo ułatwiały przepływ towarów pierwszej potrzeby oraz innych ładunków dla indywidualnych konsumentów i klientów biznesowych na całym świecie, obsługując ponad 10 000 lotów na 6 kontynentach. Były to loty regularne, doraźne, a także czarterowe.

Jako organizacja zorientowana na klienta, w ciągu ostatnich kilku miesięcy Emirates SkyCargo dostosowały operacje ładunkowe i swoją ofertę do szybko rosnącego popytu na rynku towarów. Zgodnie z naszą podstawową wartością, jako globalny pośrednik w handlu i gospodarce, poszerzyliśmy siatkę połączeń do ponad 100 miejsc docelowych, z największą częstotliwością lotów na kluczowych rynkach producenckich i konsumenckich. Nadal oferujemy naszym klientom nieograniczony zasięg, aby zapewniać przepływ ich cennych ładunków, lotnicze kamienie milowe, jakie osiągnęliśmy w ostatnim czasie, są potwierdzeniem, że klienci mają zaufanie do naszego serwisu – powiedział Nabil Sultan, Emirates Divisional Senior Vice President, Cargo.

W maju i czerwcu Emirates SkyCargo wykonywały średnio ponad 3 800 lotów miesięcznie, samoloty latały do ponad 100 miejsc docelowych i pokonały około 37 milionów kilometrów, co odpowiada około 50 podróżom na Księżyc i z powrotem.

Zaczynając od nieco ponad 35 kierunków pod koniec marca, Emirates SkyCargo w lipcu 2020 roku poszerzyły swoją siatkę połączeń do ponad 100 rozkładowych kierunków na całym świecie. Linie transportowały pilnie potrzebny sprzęt medyczny i żywność, materiały przydatne w produkcji i przemyśle, przewoziły je od miejsca pochodzenia do miejsca przeznaczenia, pomagając połączyć miasta z międzynarodowymi szlakami handlowymi, gdy tylko produkcja i aktywność gospodarcza były możliwe.

źródło: https://www.skycargo.com/services-alerts/