Zarządzanie

Sukces platformy Logistycy Pomagają!

29 lipca 2020

COVID-19 nie ustępuje i wpisuje się w codzienną rzeczywistość. PSML wychodząc naprzeciw panującej pandemii zainicjował platformę Logistycy Pomagają, której celem jest łączenie potrzebujących podmiotów z darczyńcami.

W tym tygodniu, na platformie połączyliśmy potrzebujące szpitale: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne (Szpital Pediatryczny WUM i Szpital przy ul. Banacha). Szpitale wskazane przez Ministerstwo Zdrowia do walki z wirusem oferującymi pomoc na stronie logistycy pomagają. Szpitale otrzymały 4 wolnostojące stacje dezynfekcji rąk od producenta http://wesimply.care, zaopatrzone każda w 20 litrów płynu dezynfekującego z certyfikatem do użycia w chirurgii od producent www.barieraprzeciwwirusowa.pl. Nad całym procesem logistycznym czuwała niezawodna firma ESA Logistika, która zadbała o profesjonalny transport.

Celem platformy jest realizacja podobnych potrzeb, co więcej daje możliwość czasowego oddelegowania pracowników w obszarze łańcucha dostaw, konsultingu czy transportu. Zapraszamy do włączenia się do pomocy, żebyśmy mogli tą pomoc otrzymać kiedy my będziemy jej potrzebować.

Chcesz pomagać? Potrzebujesz pomocy? Wejdź na https://www.logistycypomagaja.pl/ i dodaj swoje ogłoszenie!

Dziękujemy naszym partnerom jak również firmie LimaLogic twórcy platformy!

Razem możemy więcej! –> https://psml.pl/programy/logistycypomagaja/