Zarządzanie

Nowa odsłona Grupy Utz

9 września 2020

Nowa strona internetowa utzgroup.com prezentuje produkty i osiągnięcia Grupy Utz – producenta pojemników i palet z tworzywa sztucznego do wielokrotnego wykorzystania dla przemysłu i logistyki – z wykorzystaniem doświadczenia gospodarowania w obiegu zamkniętym.

Nowa strona internetowa jest znacznie bardziej konkretna. Wyraźnie komunikujemy, co oznacza Utz i kim jesteśmy, podkreślając globalny zasięg działania firmy i jej lokalne, silne korzenie. Firma Georg Utz z Kątów Wrocławskich reprezentuje grupę na rynkach polskim, czeskim, rosyjskim oraz w krajach nadbałtyckich: Litwa, Łotwa i Estonia.

Strona jest skierowana do tych profesjonalistów i międzynarodowych firm, które chcą inwestować w logistykę i automatyzację.  Mniej treści, prosta nawigacja po menu, wyraźne instrukcje ułatwiają ten proces. Za pośrednictwem przycisku „kontakt” można z każdego poziomu strony, nawiązać połączenie bezpośrednio z lokalną fabryką Utz.

Nawigacja po naszym e-sklepie również została uproszczona aby skrócić drogę wyszukiwania produktu. Będzie można do niego dotrzeć w dowolnym momencie za pośrednictwem “Shop-Button”. Ten przycisk automatycznie przekierowuje klienta ze strony głównej do lokalnego sklepu internetowego (na przykład sklep dla rynku polskiego = www.utzgroup.pl).Klient otrzyma szczegółowe informacje techniczne w bezpośrednim kontakcie z najbliższym przedstawicielem Utz.

Nowa strona w ciekawy sposób prezentuje także zaangażowanie grupy w budowanie fundamentów zrównoważonego rozwoju dla firm współpracujących z Utz.

Ważnym krokiem w kierunku ochrony zasobów środowiskowych jest kooperacja z innymi organizacjami w celu współpracy w zakresie zmniejszenia śladu węglowego. Jako grupa firm, wraz z fundacją myclimate.org, opracowujemy strategię klimatyczną Utz. Wiele podjętych środków, w tym wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych oraz redukcja odpadów i emisji, pozwoli nam w każdym roku zbliżać się do neutralności pod względem emisji CO2.

Nadszedł czas, kiedy nowa strona internetowa jest już online i można się z nią łączyć pod adresem: http://www.utzgroup.com/pl/