Zarządzanie

Bezpłatny webinar: Rewolucja mobilności — Twoje urządzenia zawsze pod kontrolą!

21 września 2020

Trudno wyobrazić sobie pracę bez korzystania z urządzeń mobilnych a ich liczba rośnie proporcjonalnie do wielkości przedsiębiorstwa. Zarządzanie tym sprzętem jest jednak poważnym wyzwaniem. Aby mu sprostać, musimy wybrać najlepsze rozwiązania dla naszego biznesu. Jak to zrobić i na co zwrócić szczególną uwagę? Dowiemy się już 29 września o godzinie 11:00 podczas webinaru „Rewolucja mobilności – Twoje urządzenia zawsze pod kontrolą!”.

To kolejne z cyklu spotkanie online, podczas którego pokażemy, jak usprawnić biznes przy użyciu technologii mobilnych, redukując koszty, czas przestoju oraz zapewniając kompleksowość i zwiększenie efektywności.

Podczas spotkania dowiemy się także:

  • Jak łatwo i bezpieczne zarządzać flotą urządzeń mobilnych?
  • Jakie funkcje są obecnie pożądane, a jakie przydadzą się w przyszłości?
  • Jak kontrolować ilość urządzeń i ich stan w czasie rzeczywistym?
  • Jak zredukować koszty eksploatacji urządzeń i zwiększyć ich efektywność?
  • Jak zdalnie analizować i rozwiązywać problemy?
  • Jak łatwo sprawdzić wydajność w zakresie działalności mobilnej?

Podczas webinarium zostaną zaprezentowane zarówno rozwiązania oferowane przez firmę Aspekt (jak np. Terminalomat – zautomatyzowany system do wydawania urządzeń), jak również dobre praktyki w zarządzaniu flotą urządzeń mobilnych. Ponadto przedstawiciele firmy SOTI zaprezentują jej najważniejsze produkty, umożliwiające zdalne zarządzanie urządzeniami mobilnymi. Będzie mowa m.in. o SOTI MobiControl, upraszczającym zarządzanie bezpieczeństwem urządzeń oraz SOTI Assist – pierwszym w branży rozwiązaniu helpdesk, zoptymalizowanym pod kątem problemów z urządzeniami mobilnymi, a także SOTI Insight –  inteligentnym rozwiązaniu do pomiaru wykorzystania aplikacji, danych, sieci oraz lokalizacji, a także do sprawdzania określonych działań.

Prelegenci:
Marek Kuropieska, prezes zarządu Aspekt Sp. z o.o., od ponad 16 lat związany z branżą automatycznej identyfikacji. Dzięki sprawnemu zarządzaniu wprowadził firmę w okres dynamicznego wzrostu w każdej gałęzi działalności, zarówno związanej ze znakowaniem magazynów, oprogramowaniem WMS, jak i dostawami urządzeń. Pod jego zarządem firma sięgnęła także po takie nagrody, jak Diamenty Forbesa czy Gazele Biznesu. Prowadził projekty i wdrażał technologie auto_ID między innymi w takich firmach jak LPP, CCC, IKEA, Whirlpool, Forte, Nowy Styl Group czy DHL. W swojej pracy kieruje się ideą, że nie ma rzeczy niemożliwych, co przekłada się na kompleksowe podejście do realizowanych projektów.

Katarzyna Karbowska – Senior Sales Engineer oraz Kazimierz Tomczyk – Account Manager, przedstawiciele kanadyjskiej firmy SOTI – jednej z najbardziej cenionych korporacji technologicznych na świecie. Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania rozwiązaniami mobilnymi oraz IoT dla biznesu i klientów indywidualnych jest w tej dziedzinie autorytetem, którego dokonań i wpływu na światową gospodarkę oraz codzienne życie ludzi nie sposób kwestionować.

Zapraszamy do zapisów: www.aspekt.net.pl/webinar