Supply Chain

Dematic przedstawia pierwszą wirtualną, globalną konferencję poświęconą transportowi i logistyce (MHCL)

9 października 2020

Od 27 do 29 października Dematic będzie gospodarzem w pełni wirtualnej Konferencji Transportu i Logistyki Materiałów (MHLC). Organizowane od 35-lat w USA wydarzenie poświęcone wszystkim aspektom logistyki wewnętrznej po raz pierwszy zostanie udostępnione na całym świecie.

MHLC to cykliczne wydarzenie o ogromnym znaczeniu dla organizacji zajmujących się edukacją i in­for­macją w zakresie łańcucha dostaw. W tym roku tematem przewodnim jest Future Forward. Zagadnieniu temu poświęcono seminaria edukacyjne, przemó­wienia oraz panele dyskusyjne, zapewniając możliwość nawiązywania kontaktów członkom organizacji i osobom prywatnym, które chcą rozwijać swoją wyobraźnię i planować przyszłe sukcesy.

Trzydniowe wirtualne wydarzenie odbędzie się w języku angielskim. Wypełnią je prezentacje, dyskusje oraz materiały, które:

  • odniosą się do problemów związanych z łączeniem się przedsiębiorstw oraz wyzwaniami w zakre­sie tradycyjnego łańcucha dostaw,
  • wskażą opcję rozwoju w niepewnym środowisku biznesowym,
  • przedstawią, w jaki sposób sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, big data i robotyka zmienia­ją oblicze sprzedaży detalicznej i logistyki.

Obejrzeć można będzie wystąpienia m.in. badaczki technologii, przedsiębiorczyni, założycielki i CEO Stellar Capacity i Young Global Leader Światowego Forum Ekonomicznego Claudii Olsson, byłego dyrektora spółki Alibaba Portera Erismana, frontmana zespołu Iron Maiden Bruce’a Dickinsona, jak również kierowcy Formuły 1 i trzynasto­krot­nego zdobywcy Grand Prix Davida Coultharda.

– Future Forward to metoda i sposób myślenia dla profesjonalistów w dziedzinie łańcucha dostaw, którzy muszą stawić czoło nieoczekiwanym wydarzeniom 2020 roku – podkreślił Hasan Dandashly, prezes i dyrektor generalny Dematic. – Wprowadzając MHLC na wirtualną platformę i zapraszając cały świat do udziału w konferencji, mamy nadzieję dać uczestnikom możliwość zapoznania się ze spostrzeżeniami, strategiami i innowacjami, które przyczynią się do ich przyszłego sukcesu.

Program MHLC 2020 przeznaczony jest w szczególności dla specjalistów ds. łańcucha dostaw i logistyki zainteresowanych nowymi osiągnięciami – zarówno dla swoich firm, jak i w zakresie osobistego rozwoju. Konferencję podzielono na cztery ścieżki tematyczne:

  1. Reset: utrzymanie względnej równowagi pomiędzy podażą i popytem bez poświęcania rentow­ności lub zadowolenia klienta.
  2. Zmiana: podejmowanie szybkich, daleko idących decyzji, które mogą spowodować rozkwit albo upadek firmy.
  3. Zakłócenie: rozpoznanie trendów w oprogramowaniu i technologii, które zmieniają oblicze handlu.
  4. Transformacja: ciągłe przewartościowywanie problemów, ponowna ocena opcji, działania restrukturyzacyjne.

Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się, zapraszamy na stronę mhlc.com.