Zarządzanie

Jarosław Cisak, prezes Jungheinrich Polska, z nowymi kompetencjami w międzynarodowym koncernie

26 października 2020

Z dniem 1 września 2020 r. Jarosław Cisak pełni podwójną rolę w koncernie Jungheinrich AG – poza funkcją prezesa Jungheinrich Polska nadzoruje także, jako szef sprzedaży, spółki w Krajach Bałtyckich i na Ukrainie.

Jarosław Cisak z Jungheinrich związany jest od 1996 roku, a funkcję prezesa polskiej firmy sprawuje od 1999 roku. W ciągu tych lat firma zbudowała pozycję lidera w branży na polskim rynku. Obecnie posiada 9 lokalizacji i zatrudnia około 600 osób. Od wielu lat staje na podium koncernowych rankingów najlepszych spółek-córek, a od kilku – na najwyższym. „To oczywiście sukces całego zespołu, który nie byłby jednak możliwy bez doskonałego przywódcy” – mówi Magdalena Domagała, Dyrektor Pionu Zasobów Ludzkich. I dodaje: „Awans Jarosława Cisaka w strukturach koncernu to dowód jego wiedzy i kompetencji zarządczych, ale także wzrost pozycji i znaczenia polskiego oddziału firmy w międzynarodowym koncernie. To także potwierdzenie tego, że pomimo obecnej, trudnej sytuacji gospodarczej w całej Europie Jungheinrich Polska radzi sobie doskonale, a wdrożone w naszej firmie rozwiązania mogą być wzorem dla innych podmiotów. Cieszymy się, że teraz z doświadczenia pana Cisaka będzie korzystać nie tylko polski oddział koncernu, ale także firmy w Krajach Bałtyckich i na Ukrainie. Jesteśmy przekonani, że wymiana doświadczeń między tymi państwami wpłynie pozytywnie również na dalszy rozwój naszej polskiej firmy.” 

W związku z wyżej wspomnianymi zmianami w koncernie nie zmienia się struktura spółek w Polsce, na Ukrainie oraz w Krajach Bałtyckich. Jarosław Cisak nadal pełni funkcję prezesa Jungheinrich Polska. Również zarządy spółek na Ukrainie oraz w Krajach Bałtyckich pozostają bez zmian.

Jungheinrich od 26 lat dostarcza polskim klientom kompleksowe rozwiązania intralogistyczne. Oferuje wszystko, co znajduje się pod dachem magazynu – od wózków paletowych, po zaawansowane systemy automatyczne. W kwestii rozwoju produktów stawia na nowe technologie i wspomaganie informatyczne.

źródło: www.jungheinrich.pl