Zarządzanie

Dematic organizuje pierwszą europejską prezentacje rozwiązania AutoStore

16 marca 2021

Dematic kontynuuje cykl wydarzeń wirtualnych, organizując 31 marca europejską prezentację rozwiązania AutoStore™ obejmującą studium przypadku klienta.

Ostatni rok zmienił, zakłócił i przekształcił łańcuchy dostaw, co zwiększyło potrzebę automatyzacji. Konsumenci chcą mieć możliwość zamawiania produktów w dowolnej ilości i od jakiegokolwiek sprzedawcy, a także otrzymywać je w możliwie najkrótszym czasie, natomiast detaliści chcą utrzymać lub zmniejszyć koszty magazynowe. AutoStore to rozwiązanie z zakresu automatyzacji, które Dematic dystrybuuje na całym świecie. Może ono zapewnić przedsiębiorstwom konkurencyjność poprzez zwiększenie wydajności i zadowolenia klientów.

Zbliżające się ekskluzywne wydarzenie online poprowadzi profesor Marco Melacini z Politechniki w Mediolanie, który posiada ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu magazynów i systemów transportu wewnętrznego oraz globalnych sieci logistycznych w firmie Dematic. Dodatkowo Damiano Frosi, dyrektor Obserwatorium Logistyki Kontraktowej w Szkole Zarządzania Politecnico di Milano, oraz kilku ekspertów AutoStore przedstawi szczegółowe, innowacyjne spostrzeżenia na temat:

  • Ewolucji sektora intralogistyki z uwzględnieniem mocnych i słabych stron logistyki w powiązaniu ze zrównoważonym rozwojem
  • Kształtowania przyszłości automatyzacji logistyki, przekształcania magazynów i centrów dystrybucyjnych w celu osiągnięcia maksymalnej wydajności, elastyczności, zwinności (ze szczególnym uwzględnieniem Industry 4.0).
  • Zautomatyzowania rozwiązań i modeli aplikacji dostępnych w ramach rozwiązania AutoStore.

Na wydarzeniu zaprezentowanych zostanie 9 różnych filmów w różnych językach, w tym w języku polskim. Treść podana będzie w formule nagrania z lektorem. Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się, zapraszamy na stronę AutoStore Showcase.