Zarządzanie

Zmiany są nieuniknione, rozwój dobrowolny…

12 kwietnia 2021

Pandemia zmieniła prawie wszystko. Wystawiła na próbę wartość relacji pomiędzy kontrahentami, zmieniła metody pracy i sposoby komunikacji, zweryfikowała efektywność wykorzystania zasobów firm i ich odporność na turbulencje rynkowe. Pandemia niejako wymusiła i przyspieszyła także proces digitalizacji sektora TSL, który przeistoczył się – z i tak już wcześniej modnego trendu – w zwykłą rynkową konieczność. Trudno dzisiaj efektywnie konkurować na rynku usług transportowych i logistycznych bez nowoczesnych narzędzi IT, dzięki którym możemy kontrolować przebieg i weryfikować rentowność operacji w każdym ogniwie łańcucha dostaw.

Implementacja nowych rozwiązań i technologii to jednak nie cudowne panaceum, które uchroni firmy przed skutkami koronakryzysu i nieodwracalnymi zmianami rynkowymi, jakie czekają transport i logistykę w post pandemicznej rzeczywistości. Każda innowacja ma swoją cenę i w czasach, kiedy trzeba bacznie przyglądać się każdej wydawanej złotówce, warto skupić się na wyborze rozwiązań optymalnie dopasowanych do potrzeb naszego biznesu, które szybko zamieniają inwestycję w zysk.

Jak jednak nie utknąć w ślepym zaułku innowacji i nie zginąć w gąszczu nowych technologii? Jak efektywnie dobierać narzędzia i systemy IT, oraz jak je skutecznie wdrażać i implementować, żeby stawały się źródłem realnej przewagi konkurencyjnej dla firm z sektora TSL?

Odpowiedzi na te i inne pytania postarają się udzielić goście i klienci firmy Ruptella, podczas konferencji online „Logistyka. Mobilność. Telematyka”, która odbędzie się już 22 kwietnia.

Weź udział w jednej z siedmiu wirtualnych sesji tematycznych, wysłuchaj praktycznych case studies, dołącz do panelu dyskusyjnego lub umów się na indywidualne konsultacje z ekspertami.

Zapraszamy wszystkich menedżerów transportu i logistyki oraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie flotą i wdrażanie nowych technologii do bezpłatnego udziału w wydarzeniu organizowanym pod hasłem „Globalna Technologia – Lokalne Relacje”

Więcej informacji: https://wydarzenie.logistyka.ruptela.pl/