LOGISTICS MANAGER POLECA

Logistyka i Produkcja Future 2to5

5 grudnia 2019, Bionanopark ul. Dubois 114/116, Łódź

Nasza autorska seria spotkań LOGISTYKA I PRODUKCJA FUTURE 2to5 to branżowe dyskusje o tym co będzie się działo na rynku Industrial w bliskim horyzoncie czasowym. To nie teoretyczna futurologia ale rozmowy o konkretnych kierunkach rozwoju branży i regionów. Tworzymy przestrzeń, w której merytorycznie intensywne dyskusje , są paliwem intelektualnym dla liderów branży, pomocnym w formułowaniu własnych strategii w obliczu dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości biznesowej.

Zobacz więcej

FORUM INTERMODALNE X EDYCJA KONFERENCJI SYSTEMY KOLEJOWE

HOTEL STOK, WISŁA, 3-5 MARCA 2020 r.

Zobacz więcej

Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw

Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62 Nadarzyn, 3-5 marca 2020 r.

Międzynarodowe Targi IntraLog Poland to nowe targi biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, nowym technologiom w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu w magazynie. Targi umożliwią profesjonalistom zajmującym się intralogistyką na zapoznanie się z nowościami rynkowymi ułatwiającymi zarządzanie powierzchnią magazynową.

Zobacz więcej

XVIII INTERNATIONAL TRADE FAIR FOR INTRALOGISTICS SOLUTIONS AND PROCESS MANAGEMENT

STUTTGART TRADE FAIR CENTRE, NIEMCY, 10-12 MARCA 2020 r.

Zobacz więcej

XII EDYCJA POLAND & CEE RETAIL SUMMIT

CENTRUM TARGOWO-KONFERENCYJNE GLOBAL EXPO, WARSZAWA, 1-2 KWIETNIA 2020 r.

Forum odbędzie się 1-2 kwietnia 2020 w Warszawie i będzie obfitować w nowości, które ułatwią nawiązanie relacji z najważniejszymi sieciami handlowymi oraz producentami. Będą one także źródłem inspiracji i pomysłów na rozwój firmy z doświadczeń liderów. Pozwolą również poznać handel przyszłości oraz najnowsze technologiczne rozwiązania.

Zobacz więcej

IV MIĘDZYNARODOWE TARGI TRANSPORTU, SPEDYCJI I LOGISTYKI

PTAK WARSAW EXPO, WARSZAWA, 1-3 KWIETNIA 2020 r.

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych pojazdów, technologii i usług związanych z transportem, logistyką i magazynowaniem. Targi branży transportu i logistyki ze szczególnym wyróżnieniem sektorów ciągników i naczep, pojazdów użytkowych, operatorów logistycznych, magazynu i części. Wydarzenie skierowane jest do firm chcących pokazać swoje najnowsze produkty, zorientować się w innowacjach zachodzących na rynku transportowym i nawiązać relacje B2B.

Zobacz więcej

XXI LOGISTICS CIO FORUM: EUROPE

NOVOTEL AMSTERDAM CITY, AMSTERDAM, 11-12 KWIETNIA 2020 r.

Zobacz więcej

IV TARGI CHŁODNICZYCH ŁAŃCUCHOW DOSTAW I LOGISTYKI W TEMPERATURZE KONTROLOWANEJ

EXPO XXI, WARSZAWA, 21-23 KWIETNIA 2020 r.

ColdChain Poland to pierwsza w Polsce platforma biznesowa łącząca profesjonalistów, którzy zlecają lub zarządzają chłodniczymi łańcuchami dostaw oraz przedsiębiorstw, które produkują na potrzeby tej branży, ze specjalistami zawodowo związanymi z następującymi sektorami: - żywność i napoje (świeże, chłodzone, mrożone, ryby i owoce morza, mięso i nabiał, owoce i warzywa, etc.) - przemysł farmaceutyczny i medyczny - przemysł chemiczny, towary niebezpieczne (ADR / RID / ADN)

Zobacz więcej

XIX Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia, Sosnowiec 22-23 kwietnia 2020 r.

Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX to wydarzenie, którego celem jest prezentacja najnowszych technologii i rozwiązań z zakresu zarówno logistyki, jak i magazynowania. Jego odbiorcami są przede wszystkim właściciele firm logistycznych, przedstawiciele sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i magazynowymi, przedstawiciele sektora publicznego, a także inwestorzy oraz deweloperzy powierzchni magazynowych.

Zobacz więcej

XV Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań 2-5 czerwca 2020 r.

MODERNLOG organizowany w towarzystwie ITM Industry Europe, będących największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w tej części Europy, które co roku przyciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających z różnych zakątków świata, daje gwarancję prezentacji produktów i możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie. Współistnienie obu wydarzeń, w jednym czasie i miejscu stworzy ponadto niepowtarzalną platformę do: wymiany wiedzy, prezentowania innowacyjnych produktów, a także prekursorskich rozwiązań.

Zobacz więcej

Zrobotyzowany.pl

Najnowocześniejszy portal internetowy poświęcony branży metalowe

Portal stanowi źródło codziennej informacji z branży metalowej jak i innych gałęzi przemysłu. Jest to miejsce gdzie znajduje się katalog firm, produktów, informacji, ciekawostek z branży, przedstawionych w obszerny i rzetelny sposób. Właśnie dlatego warto tu być, www.zrobotyzowany.pl umożliwia Twojej firmie dotarcie do szerokiego grona Twoich nowych klientów. Portal Zrobotyzowany.pl jest przeznaczony dla przedsiębiorców do kontaktów B2B.

Zobacz więcej