LOGISTICS MANAGER POLECA

Transport Manager Meetings

3 marca 2020 r. - Katowice
23 czerwca 2020 r. - Warszawa
8 września 2020 r. - Poznań
27 października 2020 r. - Wrocław
8 grudnia 2020 r. - Gdańsk

Production Manager Meetings

7 kwietnia 2020 r. - Poznań
28 maja 2020 r. - Opole
23-24 września 2020 r. - Katowice
26 listopada 2020 r. - Warszawa

FORUM INTERMODALNE X EDYCJA KONFERENCJI SYSTEMY KOLEJOWE

HOTEL STOK, WISŁA, 3-5 MARCA 2020 r.

Zobacz więcej

Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw

Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62 Nadarzyn, 3-5 marca 2020 r.

Międzynarodowe Targi IntraLog Poland to nowe targi biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, nowym technologiom w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu w magazynie. Targi umożliwią profesjonalistom zajmującym się intralogistyką na zapoznanie się z nowościami rynkowymi ułatwiającymi zarządzanie powierzchnią magazynową.

Zobacz więcej

Material Handling & Logistics Conference Europe

Goldbergwerk, Movenpick Hotel, Stuttgart, 8-9 Marca 2020 r.

Celebrating over 30 years of Supply Chain education in the United States, the 2020 Material Handling & Logistics Conference is a premier event that encompasses for the first time in Europe 4 keynotes and 16 insightful sessions –all designed by industry experts to provide tactical and strategic education that will help your company ignite transformation, accelerate change, and thrive in any market conditions. From learning how to keep cool in crisis, to using data to drive good decision-making, to designing the optimal fulfillment center, the Conference's educational seminars, workshops, and hands-on demonstrations are designed with you in mind. Customised to meet your needs, address your biggest pain points, and expand your horizons, the 33rd Annual Material Handling & Logistics Conference USA has now a big sister in Europe travelling around the place to also ignite all regions.

Zobacz więcej

XVIII INTERNATIONAL TRADE FAIR FOR INTRALOGISTICS SOLUTIONS AND PROCESS MANAGEMENT

STUTTGART TRADE FAIR CENTRE, NIEMCY, 10-12 MARCA 2020 r.

Zobacz więcej

XII EDYCJA POLAND & CEE RETAIL SUMMIT

CENTRUM TARGOWO-KONFERENCYJNE GLOBAL EXPO, WARSZAWA, 1-2 KWIETNIA 2020 r.

Forum odbędzie się 1-2 kwietnia 2020 w Warszawie i będzie obfitować w nowości, które ułatwią nawiązanie relacji z najważniejszymi sieciami handlowymi oraz producentami. Będą one także źródłem inspiracji i pomysłów na rozwój firmy z doświadczeń liderów. Pozwolą również poznać handel przyszłości oraz najnowsze technologiczne rozwiązania.

Zobacz więcej

IV MIĘDZYNARODOWE TARGI TRANSPORTU, SPEDYCJI I LOGISTYKI

PTAK WARSAW EXPO, WARSZAWA, 1-3 KWIETNIA 2020 r.

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych pojazdów, technologii i usług związanych z transportem, logistyką i magazynowaniem. Targi branży transportu i logistyki ze szczególnym wyróżnieniem sektorów ciągników i naczep, pojazdów użytkowych, operatorów logistycznych, magazynu i części. Wydarzenie skierowane jest do firm chcących pokazać swoje najnowsze produkty, zorientować się w innowacjach zachodzących na rynku transportowym i nawiązać relacje B2B.

Zobacz więcej

XXI LOGISTICS CIO FORUM: EUROPE

NOVOTEL AMSTERDAM CITY, AMSTERDAM, 11-12 KWIETNIA 2020 r.

Zobacz więcej

IV TARGI CHŁODNICZYCH ŁAŃCUCHOW DOSTAW I LOGISTYKI W TEMPERATURZE KONTROLOWANEJ

EXPO XXI, WARSZAWA, 21-23 KWIETNIA 2020 r.

ColdChain Poland to pierwsza w Polsce platforma biznesowa łącząca profesjonalistów, którzy zlecają lub zarządzają chłodniczymi łańcuchami dostaw oraz przedsiębiorstw, które produkują na potrzeby tej branży, ze specjalistami zawodowo związanymi z następującymi sektorami: - żywność i napoje (świeże, chłodzone, mrożone, ryby i owoce morza, mięso i nabiał, owoce i warzywa, etc.) - przemysł farmaceutyczny i medyczny - przemysł chemiczny, towary niebezpieczne (ADR / RID / ADN)

Zobacz więcej

XIX Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia, Sosnowiec 22-23 kwietnia 2020 r.

Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX to wydarzenie, którego celem jest prezentacja najnowszych technologii i rozwiązań z zakresu zarówno logistyki, jak i magazynowania. Jego odbiorcami są przede wszystkim właściciele firm logistycznych, przedstawiciele sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i magazynowymi, przedstawiciele sektora publicznego, a także inwestorzy oraz deweloperzy powierzchni magazynowych.

Zobacz więcej

Logistics 2020. Polski Kongres Logistyczny.

Centrum Kongresowe Międzynarodowych Targów Poznańskich, pawilon 15, 20-22 maja 2020 r.

20-22 maja 2020 roku w Poznaniu podczas Polskiego Kongresu Logistycznego LOGISTICS 2020 spotkają się osobowości z praktyki gospodarczej, aby dyskutować o trendach i wyzwaniach oraz dzielić się wiedzą na temat nowych modeli biznesowych i koncepcji technologicznych obejmujących wszystkie etapy łańcucha dostaw. Polski Kongres Logistyczny jako jedno z najważniejszych i drugie co do wielkości tego typu wydarzenie branży logistycznej w Europie, podejmuje kompleksowo najważniejsze zagadnienia m.in. z zakresu transportu, magazynowania, usług logistycznych, logistyki miejskiej oraz rozwiązań ICT wspierających logistykę. Wystawa „Rynek Logistyczny” to jedyne w Polsce miejsce, gdzie uczestnicy mają możliwość poznania pełnej oferty dostawców usług i urządzeń dla logistyki.

Zobacz więcej

XV Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań 2-5 czerwca 2020 r.

MODERNLOG organizowany w towarzystwie ITM Industry Europe, będących największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w tej części Europy, które co roku przyciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających z różnych zakątków świata, daje gwarancję prezentacji produktów i możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie. Współistnienie obu wydarzeń, w jednym czasie i miejscu stworzy ponadto niepowtarzalną platformę do: wymiany wiedzy, prezentowania innowacyjnych produktów, a także prekursorskich rozwiązań.

Zobacz więcej

Zrobotyzowany.pl

Najnowocześniejszy portal internetowy poświęcony branży metalowe

Portal stanowi źródło codziennej informacji z branży metalowej jak i innych gałęzi przemysłu. Jest to miejsce gdzie znajduje się katalog firm, produktów, informacji, ciekawostek z branży, przedstawionych w obszerny i rzetelny sposób. Właśnie dlatego warto tu być, www.zrobotyzowany.pl umożliwia Twojej firmie dotarcie do szerokiego grona Twoich nowych klientów. Portal Zrobotyzowany.pl jest przeznaczony dla przedsiębiorców do kontaktów B2B.

Zobacz więcej