13 CZERWCA 2019 R., KATOWICE

17 WRZEŚNIA 2019 R., ŁÓDŹ

26 LISTOPADA 2019 R., POZNAŃ

www.konferencje.logistics-manager.pl

 

25 CZERWCA 2019 R., WARSZAWA

10 WRZEŚNIA 2019 R., POZNAŃ

29 PAŹDZIERNIKA 2019 R., KRAKÓW

10 GRUDZIEŃ 2019 R., GDAŃSK

www.konferencje.transport-manager.pl

 

28 MAJA 2019 R., OPOLE

24 WRZEŚNIA 2019 R., KATOWICE

19 LISTOPADA 2019 R., WARSZAWA

www.konferencje.production-manager.pl

 

 

WARSZRATY ZAKUPOWE 2019

WROCŁAW, 22 MAJA R.

Już 22 maja, firma doradcza OptiBuy- organizator wydarzeń branżowych oraz konferencji PROCON, w tym największej konferencji zakupowej w kraju PROCON/POLZAK, zaprasza na warsztaty dedykowane działom zakupów w firmach produkcyjnych. Zaproszeni eksperci, którzy mogą pochwalić się rozległym doświadczeniem specjalistycznym, podzielą się nabytą przez lata wiedzą i umiejętnościami. Wraz z uczestnikami zajmą się tematami zarządzania relacjami z dostawcami oraz ruchów cenowych surowców i walut.

www.manufacturing.konferencja-procon.pl 

 

TRANSPORT LOGISTIC 2019

MONACHIUM, MESSE MÜNCHEN, 4-7 CZERWCA 2019 r.

www.transportlogistic.de

Największe targi transportu, logistyki i informatyki w Europie – Transport Logistic – zbliżają się wielkimi krokami. Już w dniach 9-12 maja w Monachium zaprezentuje się ponad 2000 wystawców z kilkudziesięciu krajów. Tegoroczna edycja targów skupia się wokół tematyki przyszłości logistyki, mobilności, rozwiązań IT i zarządzania łańcuchem dostaw. Taka impreza to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, omówienia najnowszych produktów oraz nawiązania kontaktów w branży.

MODERNLOG. Targi Logistyki i Magazynowania i Transportu
Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań, 4-7 Czerwca 2019 r.

www.modernlog.pl

MODERNLOG organizowany w towarzystwie ITM Polska, będących największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej, które co roku przyciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających z różnych zakątków świata, daje gwarancję prezentacji produktów i możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie. Współistnienie obu wydarzeń, w jednym czasie i miejscu stworzy ponadto niepowtarzalną platformę do: wymiany wiedzy, prezentowania innowacyjnych produktów, a także prekursorskich rozwiązań.

 

3PL & SUPPLY CHAIN SUMMIT: ATLANTA

The Westin Peachtree Plaza, STANY ZJEDNOCZONE, 10-12 CZERWCA 2019 R.

www.events.eft.com/scsc

Ponad 800 menedżerów wyższego szczebla spotka się w Atlancie, aby uczestniczyć w prelekcjach pionierów branży T&L z zakresu: bezpieczeństwa cybernetycznego, robotyki, AI w łańcuchu dostaw,  cyfrowych platform transportu towarowego itp.

 

HUMANITARIAN EXPO – MIĘDZYNARODOWE TARGI POMOCY HUMANITARNEJ I ROZWOJOWEJ

WARSZAWA, PTAK WARSAW EXPO, 11-13 CZERWCA 2019 R.

www.humanitarianexpo.com

Warsaw Humanitarian Expo (WHE) to odpowiedź na zdecydowanie za małą obecność dostawców towarów i usług z Europy Środkowo-Wschodniej na globalnym rynku pomocy humanitarnej. WHE to pierwsze, jedyne i największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi łączące i integrujące środowisko pomocy humanitarnej i rozwojowej. Organizatorami WHE są: Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Ptak Warsaw Expo. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Polski Andrzej Duda.

 

7TH ANNUAL MANUFACTURING & LOGISTICS AWARDS

Raffles Europejski Warsaw, Warszawa,  13 CZERWCA 2019 R.

www.manufacturingawards.eu

CEO Manufacturing Magazine & EuropaProperty.com mają przyjemność zapowiedzieć 7th Annual Manufacturing & Logistics Awards. Coroczna impreza przemysłowa odnotowuje, wspiera i docenia sukcesy wytwórcze we wszystkich sektorach przemysłu.

 

LEAN Q TEAM SEMINARIUM

Łódź, 25 CZERWCA 2019 R.

www.lean.info.pl/wiedza/problemy-niczyje-czyli-logistyka-w-firmie-produkcyjnej/

Problemy niczyje, czyli logistyka w firmie produkcyjnej – celem seminarium jest  podzielenie się dobrymi praktykami w obszarze Logistyki aby można było pozbyć się części codziennych kłopotów. Zainspirujemy i wskażemy rozwiązania, sprawdzone w  wieloletniej praktyce. Prowadzący opowiedzą swoje historie, pokażą wypracowane rozwiązania i podzielą się swoimi doświadczeniami podczas implementacji rozwiązań.