Dariusz Szymański

Prezes zarządu, LOGISYSTEM

Studiował automatykę przemysłową i konstrukcję maszyn na Politechnice Warszawskiej. Od 20 lat zajmuje się projektowaniem systemów automatyki przemysłowej dla produkcji. Założyciel firmy Plus-Automatyka, od 2000 roku realizuje projekty w w.w. zakresie. Założyciel i obecny Prezes Zarządu firmy LOGISYSTEM Sp. z o.o. specjalizującej się w projektowaniu i wykonawstwie kompleksowych systemów automatyki i linii wspierających procesy dla logistyki i magazynowania a także linii sortowniczych.

Od kilkunastu lat czynny projektant kompleksowych rozwiązań w zakresie zawansowanych linii automatyki przemysłowej. Brał aktywny udział przy realizacji dla przedsiębiorstw takich jak: inPost, Spedimex, Smyk, PlusGSM/CyfraPlus, PSB,NoLimit, Empik, Frisco, AB, Arvato/Bertelsmann, FK Olesiejuk, CEVA i wielu innych .

Z pasją tworzy nowe i ulepsza istniejące rozwiązania, linie i procesy a efektywne rozwiązania, wysoka jakość, sprawdzone technologie, niezawodność, optymalizacja rozwiązań, sprostanie potrzebom procesowym Klientów są priorytetami w jego działalności zawodowej.