STRONA

Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych od WDX S.A.

 

 1. Administratorem danych osobowych jest spółka WDX S.A. z siedzibą w Warszawie: ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa („Administrator”). Dane kontaktowe Administratora: odo@wdx.pl.
 2. Dane osobowe takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail, stanowisko, nazwa firmy przetwarzane będą w celu przekazywania Pani/Panu wiadomości  marketingowych oraz informacji handlowych zawierających w szczególności informacje o produktach, usługach lub o organizowanych przez Administratora wydarzeniach na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO.
 3. Odbiorcą danych osobowych będą: personel Administratora oraz podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi: informatyczne, telekomunikacyjne niezbędne do realizacji zadań.
 4. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej niż do momentu wycofania zgody lub skutecznego wniesienia sprzeciwu.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  1. dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;
  2. cofnięcia zgody w dowolnym momencie na adres odo@wdx.pl lub poprzez kliknięcie odpowiedniego odnośnika w treści otrzymanej wiadomości; Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wysyłki treści marketingowych, której dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  3. w przypadku, w którym dane przetwarzane są w oparciu o prawnie uzasadniony interes Administratora – prawo do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych
 6. Jeśli mają Państwo zastrzeżenia co do tego, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe możesz złożyć skargę do: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
 7. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji powyższych celów.
 8. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.