ZESPÓŁ LOGISTICS MANAGERA

 Redakcja/prenumerata/konferencje

Grzegorz Rosiński

redaktor naczelny

kom.: +48 531 835 098

grzegorz.rosinski@logistics-manager.pl

 

Marek Loos

zastępca redaktora naczelnego

kom.: +48 531 835 098

marek.loos@transport-manager.pl

Reklama/marketing

Wojciech Sochacki

kierownik pionu logistycznego

kom.: +48 570 555 553

wojciech.sochacki@logistics-manager.pl

 

Szymon Drobina

Project Manager

kom.:  +48 533 529 211

szymon.drobina@logistics-manager.pl

 

Marcin Haremza

Project Manager

kom.: +48 530 432 332

marcin.haremza@logistics-manager.pl

Krystian Mielniczuk

dyrektor ds. rozwoju

tel.:   +48 61 30 70 226

kom.: +48 730 555 552

krystian.mielniczuk@logistics-manager.pl

Marcin Fajerski

Project Manager

kom.:  +48 730 347 185

marcin.fajerski@logistics-manager.pl 

 

Kamil Matlak

Project Manager

kom.:  +48 536 204 070

kamil.matlak@logistics-manager.pl 

 

 

 Logotyp Logistics Manager

Logistics Manager

ul. Pniewskiego 18

60-692 Poznań

tel.:  +48 61 30 70 226

fax: +48 61 84 11 754

info@logistics-manager.pl